Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 762 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 23 Października 2021

Podziel się    

„N” jak „Nie ma granic dla kreatywności” - rebranding Nowodvorski Lighting

23 Października 2021
Nowodvorski Lighting już od 27 lat cieszy się zaufaniem klientów i partnerów, rozświetlając wnętrza domów, mieszkań, hoteli czy restauracji. Dzięki innowacyjnemu podejściu oraz kreatywnemu wzornictwu rodzinna firma osiągnęła pozycję lidera sektora dekoracyjnych opraw oświetleniowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Mocne i unikalne cechy marki podkreśla nowy system identyfikacji wizualnej, opracowany w III kwartale 2021 roku.
 
 

Od lat nieszablonowe rozwiązania Nowodvorski Lighting są doceniane zarówno przez klientów indywidualnych, architektów, inwestorów obiektów komercyjnych, jak i partnerów marki. Lampy Nowodvorski Lighting to więcej niż oprawy oświetleniowe. To mnogość rozwiązań, przełamanie formy i unikatowe rozwiązania, zarówno w obszarze techniki, jak i designu. W ostatnich latach skupiliśmy się na rozwoju zaplecza projektowego i produkcyjnego. Nasze produkty przeszły ewolucję od zwykłych, spełniających jedynie podstawową funkcję lamp, do pomysłowo zaprojektowanych, nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań oświetleniowych takich jak System Cameleon - unikatowe rozwiązanie o szerokich możliwościach w zakresie projektowania spersonalizowanego oświetlenia. Nowy kierunek komunikacji wizerunkowej jest odzwierciedleniem filozofii marki – stawia na nieszablonową kreację, odważne, nowoczesne wzornictwo oraz innowacyjne podejście do projektowania, mówi Olga Krywult, współwłaściciel, Nowodvorski Lighting.

 Fot. Charakterystyczna litera „N” w logotypie została zbudowana z dynamicznie przeplatających się wiązek świetlnych, które wyraźnie pokonują ograniczenia i wykraczają poza schematy.

Paleta kolorystyczna nowego systemu identyfikacji wizualnej bazuje na ponadczasowym, eleganckim zestawieniu czerni i bieli, które przykuwa uwagę niestandardowymi formami. Charakterystyczna litera „N” w logotypie została zbudowana z dynamicznie przeplatających się wiązek świetlnych, które wyraźnie pokonują ograniczenia i wykraczają poza schematy. Innowacją jest też zastosowanie w komunikacji marketingowej czcionek o różnym stopniu nasycenia. Daje to efekt rozświetlenia tekstów, w jasny i czytelny sposób uwydatniając hierarchię informacji.
 
Zależy nam, by być blisko klientów, słuchać ich potrzeb, inspirować do odkrywania autorskich rozwiązań, bo nasze produkty to narzędzia w ich rękach. To oni są twórcami, kreatorami tych pięknych przestrzeni, którymi później wszyscy się zachwycamy. I o tym jest też nasz nowy system identyfikacji – możesz nam zaufać. Jesteśmy obok – inspirując, podpowiadając i stwarzając możliwości do rozwoju Twojej wizji, dodaje Olga Krywult. 

Projekt nowej identyfikacji wizualnej marki Nowodvorski Lighting przygotowała agencja Midea sp. z o.o.


 
Firma Nowodvorski, właściciel marki Nowodvorski Lighting jest rodzinną firmą prywatną. Od 1994 r. spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe przeznaczone do obiektów mieszkalnych, hotelowych i gastronomicznych. Firma w swojej ofercie ma również dwa systemy konfigurowalne System Profile Track i System Cameleon oraz oświetlenie przeznaczone do obiektów komercyjnych. Nowodworski sp.j. w 2020 r. wyprodukowała i sprzedała ponad 1,3 mln sztuk lamp, a około 50% z tej liczby zostało wyeksportowane do ponad pięćdziesięciu krajów świata. Firma Nowodworski, zatrudniająca obecnie ponad 390 osób, jest liderem sektora dekoracyjnych opraw oświetleniowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.
 
 
 
 
 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u