Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Active wall - ściana z pomysłem

25 Maja 2011
Indywidualizm to cecha charakteryzująca wielu współczesnych ludzi. Dążąc do oryginalności, szukamy nietypowych rozwiązań, które wyróżniałyby nas wśród pozostałych. Chcemy mieć inną fryzurę, ubrania, a nawet mieszkanie. System modułowy Active Wall niemieckiej firmy Witex to sposób na innowacyjną aranżację pomieszczenia. Profile do montażu paneli na ścianie pozwalają bowiem na niczym nieograniczoną realizację indywidualnych pomysłów.

Laminowane panele podłogowe to jeden z najpopularniejszych materiałów wykończenia mieszkań. Zdobią wnętrza wielu domów, idealnie oddając piękno naturalnych desek. Zachwycają również bogactwem nietypowych dekorów i struktur, imitując płytki ceramiczne, przetartą blachę, trzcinę, czy kwiatową mozaikę. Dotąd stosowane były zazwyczaj na podłogach, zgodnie ze swoim pierwotnym przeznaczeniem. Profile do montażu na ścianie Active Wall firmy Witex przełamują ten stereotyp i otwierają przed nami nowe możliwości. Dzięki nim laminowane panele podłogowe na ścianie nie stanowią już tylko językowej sprzeczności.
 
Panelowa metamorfoza
Wielofunkcyjne urządzenia to najnowszy trend we współczesnej technice. Doskonale wiedzą o tym projektanci firmy Witex, którzy stworzyli specjalne profile do montażu – Active Wall. Innowacyjny i niezwykle praktyczny system modułowy pozwala na stosowanie na ścianie wszystkich laminowanych paneli podłogowych dostępnych w ofercie firmy Witex. Nowatorskie wykorzystanie paneli podłogowych umożliwiają stabilne, aluminiowe szyny, które stanowią również element mocujący dla różnego rodzaju akcesoriów. Dodatkowym atutem profili Active Wall są względy praktyczne, a przede wszystkim łatwość montażu. System modułowy firmy Witex to bowiem bardzo prosty sposób na nietypową aranżację ściany. Wystarczy wybrać odpowiednią szynę i umieścić na niej panele podłogowe w odpowiednich kolorach. Co więcej, narożniki do łączenia szyn zamykających w rogach eliminują konieczność wykonywania cięć pod kątem, znacznie ułatwiając montaż. W ofercie dostępne są dwa systemy modułowe – 5,8-8 mm oraz 9,5-12mm – dostosowane do różnych grubości podłóg.

Niebanalne rozwiązania
Głównymi czynnikami decydującymi o wyborze elementów wykończeniowych jest ich funkcjonalność i atrakcyjny wygląd. Profile do montażu na ścianie Active Wall spełniają te wymogi, otwierając przed nami szeroki spectrum możliwości aranżacyjnych. Możliwość zastosowania dowolnej kolekcji laminowanych paneli podłogowych firmy Witex pozwala na stworzenie indywidualnych kompozycji stylistycznych, dopasowanych do wystroju wnętrza i naszego gustu. Możemy zdecydować się na jeden wzór lub wybierając z bogatej palety dekorów, łączyć kilka kolekcji i tworzyć niepowtarzalne mozaiki. Urozmaiceniem jest duży wybór dodatkowych akcesoriów, które pozwolą zaaranżować ścianę w dowolny sposób. Znajdują się wśród nich różne haczyki, zaciski półkowe, czy mocowanie na telewizor. Dzięki nim możemy umieścić na ścianie ozdobne półki, praktyczne haczyki na akcesoria kuchenne lub stworzyć z nich wygodne wieszaki na ubrania, które pozwolą oszczędzić miejsce w wąskim korytarzu. Co więcej, system modułowy Active Wall jest bardzo elastyczny i pozwala na dowolną wymianę poszczególnych akcesoriów.
Ściana to nie tylko tło eksponujące urok naszych mebli. Ciekawie zaaranżowana może stanowić przyciągający wzrok centralny punkt pokoju. Profile do montażu na ścianie Active Wall firmy Witex to odpowiedź na rosnącą potrzebę indywidualnych pomysłów.

Profile do montażu na ścianie Active Wall:

System 8mm
Szyna podstawowa – 5,8-8mm (2765mm)
Szyna zamykająca – 5,8-8mm (2765mm)
Narożnik – 5,8-8mm

System 12mm
Szyna podstawowa – 9,5-12mm ( 2765mm)
Szyna zamykająca – 9,5-12mm (2765mm)
Narożnik – 9,5-12mm

Akcesoria:
Płytki dystansowe – 10 szt.
Okucie – 52x56mm – 2 szt.
Haczyki – 24x41mm – 2szt.
Mocowanie TV – 2 szt.
Zaciski półkowe – 0-45mm – 2 szt.
Haczyki półkowe – 1 szt.
Haczyki na odzież – 1 szt.

www.wineo.de/pl/
Galeria:powrót


Odwiedzono: 4422 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 25 Maja 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u