Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1126 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 21 Lipca 2018

Podziel się    

„Wymień AZBEST na CREATON” - konkurs przedłużony!

21 Lipca 2018
Konkurs „Wymień AZBEST na CREATON”, w którym nagrodą jest nowoczesne i ekologiczne pokrycie dachowe – płyta falista z włóknocementu wraz z montażem, został przedłużony. To doskonała okazja dla wszystkich, którzy posiadają jeszcze stare, zawierające azbest dachy. Głównym zadaniem uczestników jest opublikowanie zdjęcia domu i komentarza z odpowiedzią na pytanie konkursowe na Facebooku CREATON Polska. Zgłoszenia można przesyłać do 27 lipca.

Do udziału w zorganizowanym przez firmę CREATON Polska konkursie można zgłosić dom ze starym, zawierającym azbest pokryciem dachowym. Aby wziąć udział w konkursie, pod postem konkursowym na Facebooku CREATON Polska: www.facebook.com/CREATONPolska należy opublikować (w formie komentarza) zdjęcie domu z dachem z azbestu i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego płyta falista CREATON jest najlepsza na Twój dach?”. Wpis należy opatrzyć hasztagiem #wymieniamAZBESTzCREATON. Konieczne jest także wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie http://bit.ly/Wymien-AZBEST-na-CREATON.

Zwycięzca otrzyma płytę falistą z włóknocementu wraz z akcesoriami oraz montażem produktów. Płyta falista z włóknocementu marki CREATON to uniwersalne i ekologiczne rozwiązanie. Wytwarzana z naturalnych surowców, w oparciu o najnowocześniejsze procesy technologiczne, cieszy się popularnością w budownictwie mieszkaniowym, letniskowym oraz gospodarczym. Płyty dostępne są w 3 profilach i różnorodnej gamie kolorystycznej. Doskonale sprawdzą się zarówno przy wymianie starych dachów, jak i pokryciu nowoczesnych budynków.

Nieusunięte azbestowe pokrycia dachowe to wciąż aktualny problem w naszym kraju. Zawarte w nich włókna zagrażają życiu i zdrowiu człowieka. Dlatego w każdym przypadku konieczna jest ich wymiana na nowe, bezpieczne rozwiązania. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie: dombezazbestu.muratordom.pl.

Konkurs „Wymień AZBEST na CREATON” zakończy się 27 lipca 2018 roku.

Regulamin dostępny jest na profilu Organizatora na portalu Facebook: www.facebook.com/CREATONPolska.

Zapraszamy do udziału w akcji!

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u