Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 934 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 21 Lutego 2023

Podziel się    

15 – 18.03 – Dni Świet(l)nych Inspiracji Zaproszenie na otwarcie Domu Marki Nowodvorski Lighting w Warszawie

21 Lutego 2023
Przyjdź, zainspiruj się, znajdź rozwiązania dla siebie. Dom Marki Nowodvorski to więcej niż showroom ze świetlnymi inspiracjami – to rozmowy, spotkania z projektantami oraz jakość jako wartości sygnowane nazwiskiem założycieli marki. 
 
 

Domy Marki Nowodvorski Lighting to kolejny etap na drodze rozwoju firmy. Jak mówi Olga Krywult, CEO i pomysłodawczyni projektu: Nowodvorski Lighting to marka, której siła to nie tylko bogata oferta, ale przede wszystkim dbałość i moc relacji - to właśnie potrzeba rozwoju wzajemnych relacji stała się inspiracją do powstania Domów Marki.
Wychodzimy naprzeciw projektantom, którzy w rozmowach z nami przyznali, że cenne jest dla nich osobiste doświadczenie z produktem – możliwość potwierdzenia jakości czy pogłębienia wiedzy o tym, w jaki sposób wpisać oświetlenie w projektowe oczekiwania.  Domy Marki to przestrzeń, która pozwala się zatrzymać, inspiruje i rzuca światło na nowe możliwości. To rozwiązania skrojone na miarę indywidualnych potrzeb.  Przyjdź do nas, zostań i poczuj się jak w domu.
 
Uroczyste otwarcie Domu Marki Nowodvorski Lighting odbędzie się 15 marca o godzinie 10.00, w Warszawie przy ul. Duchnickiej 3. 
 
W dniach od 15 do 17 marca zaplanowane są spotkania z Partnerami biznesowymi, natomiast 18 marca to dzień dedykowany klientom indywidualnym. Poza prezentacją oferty, w tym tegorocznych nowości, skoncentrujemy się na szkoleniach produktowych oraz doradztwie projektowym i technicznym, którego udzielą nie tylko wykwalifikowani specjaliści, ale również obecni w tych dniach przedstawiciele Działu Rozwoju Produktu Nowodvorski Lighting - Design Lab. W sobotę przygotowaliśmy również dodatkową atrakcję - możliwość konsultacji projektu oświetlenia ze znaną z programów telewizyjnych projektantką wnętrz Martą Czerkies Home Designer, dodaje Olga Krywult.
 
Spotkania i warsztaty, które będą miały miejsce podczas dni otwartych, zapoczątkują cykl planowanych przez markę wydarzeń branżowych.  Mamy nadzieję, że dla naszych Klientów będzie to wartościowe miejsce na mapie Warszawy i będą naszymi stałymi gośćmi. Poza inspirującymi rozmowami projektanci będą mogli otrzymać też katalogi, wzorniki czy złożyć zamówienie z możliwością odbioru produktów w terminie dostosowanym do momentu instalacji oświetlenia, dodaje Olga Krywult.
 
To już drugi Dom Marki Nowodvorski Lighting. Pierwszy został otwarty pod koniec 2022 roku w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 161.

Program wydarzenia, jak również formularz umożliwiający zapisy na szkolenia znajdują się pod linkiem https://www.nowodvorski.com/harmonogram-open-days-w-domu-marki-nowodvorski 


 
O Nowodvorski Lighting
 
Nowodvorski Lighting to polski producent dekoracyjnych opraw oświetleniowych, w tym systemów konfigurowalnych 
– szynoprzewodów oraz autorskiego Systemu Cameleon. Firma od 29 lat tworzy rozwiązania odpowiadające najwyższym standardom pod względem wzornictwa, spójności z trendami i jakości. Asortyment obejmuje ponad 2000 produktów oświetleniowych, dedykowanych do przestrzeni domowych, komercyjnych i sektora HoReCa. Marka każdego roku poszerza ofertę o około 300 pozycji, odpowiadając na aktualne trendy i potrzeby rynku.  
Nowodvorski Lighting jest polskim producentem dekoracyjnych opraw oświetleniowych, obecnym na ponad 50 rynkach świata. Dwa profesjonalne zakłady produkcyjne o powierzchni 19 000 m2, nowoczesny park maszynowy i zautomatyzowane centrum logistyczne o powierzchni 4500 m2 pozwalają spójnie realizować strategię rozwoju. 
Jakość marki doceniają zarówno klienci, jak i eksperci. Nowodvorski Lighting jest zdobywcą prestiżowej nagrody RED DOT AWARD: Product Design 2019 za projekt lampy „Q LED” oraz ECO PRIZE i GRAND PRIX 2020 Międzynarodowych Targów Poznańskich dla Systemu Cameleon.
Dbałość o wzornictwo i nowatorskie rozwiązania sprawiają, że firma zdobyła zaufanie architektów, projektantów wnętrz oraz inwestorów. 
 
 
 
 
 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u