Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 354 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 1 Sierpnia 2019

Podziel się    

AIB na 20. Dniu Dekarza

1 Sierpnia 2019

W sobotę, 27 lipca świętowano obchody jubileuszu 20-lecia Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Uroczystości odbywały się w Białymstoku, gdzie na Stadionie Miejskim miał miejsce otwarty piknik z okazji 20. Dnia Dekarza. Podczas jego trwania można było odwiedzić stoisko firmy AIB, która była Partnerem Strategicznym wydarzenia.

 

Kolejne odsłony organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy pikniku przyciągają liczne grono uczestników – przede wszystkim dekarzy z całej Polski, dla których udział w spotkaniu jest doskonałą okazją do integracji i rozmów na temat dalszego rozwoju branży. Tegoroczna edycja wydarzenia miała wyjątkowa charakter, gdyż wpisała się w obchody 20-lecia działalności Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Nie mogło więc na niej zabraknąć wiodących marek związanych z dekarstwem, w tym firmy AIB – producenta wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych i wyrobów na bazie butylu, wykorzystywanych do uszczelnienia pokrycia dachowego.

Podczas pikniku, przez cały dzień stoisko AIB cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników. Każdy, kto je odwiedził mógł odpocząć w strefie relaksu, a także sprawdzić swoje siły w kopaniu piłki. Chętnych do skorzystania z atrakcji nie brakowało, a dla osoby z najlepszym wynikiem przygotowano nagrodę w postaci biletów na koncert muzyczny.

W ramach swojej działalności, zgodnie z hasłem: „Chemia między nami”, AIB stawia na partnerski kontakt z odbiorcami i otoczeniem. Zaangażowanie w spotkanie w Białymstoku bardzo dobrze wpisuje się więc w filozofię funkcjonowania przedsiębiorstwa. – Aktywnie wspieramy najważniejsze wydarzenia branżowe, dlatego też z przyjemnością, w charakterze Partnera Strategicznego, wzięliśmy udział w jubileuszu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. W przyjacielskiej atmosferze wspólnie mogliśmy świętować 20-lecie organizacji, była to także doskonała okazja do dalszego wzmocnienie relacji z naszymi partnerami z sektora pokryć dachowych – mówi Maciej Ślączka, Prezes Zarządu AIB. 

W ofercie AIB można znaleźć nowoczesne rozwiązania izolacyjne, w tym m.in. butyl i wyroby na jego bazie szeroko stosowane w dekarstwie, taśmy izolacyjne, uszczelki i profile uszczelniające oraz nowoczesne systemy do montażu stolarki okiennej i drzwiowej.  Firma jest w stanie wyprodukować zindywidualizowane wyroby, w pełni odpowiadające specyfice danej inwestycji czy też branży. 

 

Galeria:
powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u