Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 868 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 4 Kwietnia 2019

Podziel się    

AIB w rankingu przetwórców polimerów „Plastics Review”

4 Kwietnia 2019
Firma AIB, producent nowoczesnych rozwiązań izolacyjnych, po raz kolejny znalazła się w prestiżowym zestawieniu „Big Plastics”, opracowywanym cyklicznie przez ceniony miesięcznik branżowy „Plastics Review”. Obecność w rankingu stanowi potwierdzenie wysokiej i stabilnej pozycji przedsiębiorstwa na rynku przetwórstwa polimerów w Polsce.

W 18. edycji notowania „Big Plastics: Ranking of key plastics processors in Poland 2018”, znanego w branży tworzyw sztucznych pisma „Plastics Review”, znalazło się 200 rodzimych firm, specjalizujących się w przetwórstwie polimerów. Wśród nich nie mogło zabraknąć firmy AIB, która osiągnęła w roku 2017, w porównaniu do 2016, wzrost zysku ze sprzedaży netto na poziomie 104,86%.

Z badań „PlasticsEurope Market Research Group (PEMRG) / Conversio Market & Strategy gmbH” wynika, że Europa znajduje się na drugim miejscu na świecie w produkcji polimerów. Co ciekawe, sześć krajów europejskich, w tym Polska, na czele z takimi potęgami gospodarczymi, jak np.: Niemcy, Francja czy Wielka Brytania, pokrywa aż 70% zapotrzebowania Europejczyków na tego typu produkty.1 – Cieszymy się, że jesteśmy w gronie czołowych firm z branży, co potwierdza m.in. stała obecność w  rankingu przetwórców polimerów „Plastics Review”. Od ponad 25 lat produkujemy najwyższej jakości rozwiązania izolacyjne, stawiając na stały rozwój, innowacje oraz partnerską współpracę z kontrahentami i otoczeniem, co przekłada się na sukces przedsiębiorstwa – tłumaczy Maciej Ślączka, Prezes Zarządu AIB.

Ranking przetwórców polimerów „Plastics Review” powstał w oparciu o wyniki finansowe firm za 2017 rok. Uwzględniono m.in. ich dynamikę przychodów netto ze sprzedaży oraz procentowo ujęty zysk netto.

AIB to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, zorientowane na ciągły rozwój. Firma jest jednym z czołowych krajowych producentów rozwiązań izolacyjnych, m.in. taśm izolacyjnych, uszczelek, profili uszczelniających czy laminatów butylowych. W jej ofercie znaleźć można również innowacyjny system do montażu stolarki budowlanej w warstwie ocieplenia SIMPLEX BASIC. AIB od wielu lat jest dostawcą materiałów izolacyjnych i komponentów do produkcji okien oraz drzwi dla największych marek z branży stolarki otworowej i chemii budowlanej.

Więcej informacji znajdzieesz na www.aibsc.com.pl


Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u