Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 900 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 6 Lipca 2022

Podziel się    

Akademia CREATON w trasie, czyli V edycja akcji „Lato z CREATON”

6 Lipca 2022
Eksperci Akademii CREATON spotkali się już z ponad 450 dekarzami podczas 120 wizyt przeprowadzonych w ramach trwającej od maja V edycji akcji „Lato z CREATON”. Projekt skierowany do profesjonalistów z branży dachowej jest doskonałą okazją do bezpośredniej wymiany doświadczeń z trenerami Akademii CREATON, zadawania im pytań oraz uzyskiwania cennych porad dotyczących różnych zagadnień związanych z detalami technicznymi dachu.
 
 

Ze względu na olbrzymi sukces wcześniejszych edycji „Lato z CREATON” liczba spotkań jest stale zwiększana. W zeszłym roku trenerzy odwiedzili ponad 200 miejsc w Polsce, pokonując prawie 40 tysięcy kilometrów. W trakcie tegorocznej edycji zaplanowano na terenie całego kraju ponad 250 wizyt oraz dodatkowo 10 specjalnych wydarzeń dla dekarzy, podczas których z przedstawicielami CREATON spotkają się setki wykonawców. Na mapie akcji, jak co roku, znalazły się również punkty dystrybucyjne pokryć dachowych i rozmowy z ekspertami sprzedaży.
 
Jak zaznacza Michał Kacprzak, Kierownik Akademii CREATON – „wydarzenie jest doskonałą okazją do lepszego poznania rozwiązań marki CREATON – dachówek, akcesoriów i oryginalnych rozwiązań systemowych. Nie zabraknie też prezentacji nowości w ofercie – kominków ceramicznych SIGNUM 3.0 oraz kominków cementowych nowej generacji. Wszyscy uczestnicy naszych spotkań mają możliwość sprawdzenia funkcjonalności wybranych produktów w praktyce”. 
V edycja akcji „Lato z CREATON” potrwa do końca września br.

Relacje z wydarzeń można na bieżąco śledzić na profilu CREATON Polska w serwisie Facebook:
 

Galeria:powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u