Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 304 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 14 Marca 2018

Podziel się    

CREATON na targach AGROTECH w Kielcach

14 Marca 2018
Już w najbliższy weekend, w dniach 16-18 marca 2018 roku, po raz 24. odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach. To znakomita okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i produktami skierowanym dla branży rolniczej. W wydarzeniu weźmie udział firma CREATON Polska, która zaprezentuje nowoczesne pokrycie dachowe w postaci płyty falistej z włóknocementu.

AGROTECH to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi nowoczesnych maszyn rolniczych. Uczestnicy imprezy będą mogli jednak zapoznać się nie tylko ze wspomnianymi urządzeniami - ekspozycja obejmuje bowiem także różnorodne rozwiązania dostępne na rynku - m.in. narzędzia, środki do produkcji oraz wyroby dedykowane dla budownictwa inwentarskiego.

Wśród wystawców tegorocznej odsłony AGROTECH obecny będzie CREATON Polska, producent wysokiej jakości pokryć dachowych i materiałów elewacyjnych. - Płyta falista z włóknocementu, którą będzie można obejrzeć na naszym stoisku to wytrzymały, zapewniający bezpieczeństwo produkt, jaki można stosować zarówno na dachach, jak i elewacjach budynków. Co istotne, płyta wytwarzana jest z naturalnych surowców w oparciu o najnowocześniejsze procesy technologiczne  - mówi Robert Rudzki, Product Manager CREATON Polska.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska CREATON Polska - będzie to unikalna okazja do zapoznania się "na żywo" z ofertą produktową firmy. Na odwiedzających ekspozycję czekają także materiały informacyjne oraz eksperci, którzy w bezpośredniej rozmowie odpowiedzą na pytania dotyczące produktów i ich zastosowania.

Stoisko CREATON Polska na targach AGROTECH zlokalizowane będzie w pawilonie L (nr stoiska L-106).

Więcej informacji znajdziesz na www.creaton.pl

Galeria:


powrót

Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u