Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1313 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 29 Stycznia 2023

Podziel się    

CREPFORM - nowa taśma kominowa w ofercie CREATON

29 Stycznia 2023
Firma CREATON Polska wprowadziła do oferty nową wersję taśmy do obróbek dekarskich. CREPFORM to kolejny produkt, obok oferowanej już CREPFORM Plus, zapewniający trwałe, bezpieczne i estetyczne wykończenie połączeń dachowych. 

Elastyczna i łatwa w montażu taśma bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku połączenia dachu z kominem, lukarną lub ścianą. 
Taśma CREPFORM jest ekonomiczną wersją cenionej na rynku CREPFORM Plus. Oferuje główne zalety swojego bliźniaczego produktu wynikające z zaawansowanej technologii krepowanego aluminium z powłoką Sun-Blocker w jeszcze atrakcyjniejszej cenie. Taśmy serii CREPFORM marki CREATON są odporne na promieniowanie UV, charakteryzują się wysoką plastycznością i rozciągliwością wynoszącą nawet do 60%. Zapewniają doskonałą przyczepność do podłoża, dzięki użyciu butylowych pasków klejących, odpornych na czynniki zewnętrzne. 

Produkty dostępne są w postaci rolek o szerokości 30 cm i 45 cm w czterech kolorach: czerwonym (RAL 8004), brązowym (RAL 8017), szarym (RAL 7022) i czarnym (RAL 9004), co pozwala na dopasowanie ich do kolorystyki pokrycia dachowego.Wersja CREPFORM Plus posiada dodatkowe wzmocnienie konstrukcji zintegrowaną siatką, która w jeszcze większym stopniu zwiększa elastyczność oraz stabilność kształtu.

 
Więcej informacji o taśmach serii CREPFORM marki CREATON jest dostępnych na www.creaton.pl.

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u