Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 140 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 27 Lutego 2018

Podziel się    

De Dietrich na Targach Enex

27 Lutego 2018

Na przełomie lutego i marca Kielce na dwa dni staną się polską stolicą odnawialnych źródeł energii, energetyki i elektrotechniki. Wszystko za sprawą odbywających się w tym mieście Targów Enex. Na wydarzeniu pojawi się także firma De Dietrich.

 

Kielce w dniach 28 lutego - 1 marca br. będą gościć XXI Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XVI Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia w Kielcach. Głównymi tematami wydarzenia będą energetyka, fotowoltaika oraz pompy ciepła.
 

Tegoroczna impreza upływać będzie pod znakiem ciepłownictwa ekologicznego.
 

Ze względu na niekorzystny stan powietrza w naszym kraju, wiele czasu zostanie poświęcone nowoczesnym urządzeniom, m.in. nowym modelom kotłów grzewczych, spełniających coraz bardziej restrykcyjne normy ekologiczne oraz technologiom związanym z energią słoneczną, wodną i biopaliwami. Wśród wystawców pojawi się także firma De Dietrich Technika Grzewcza, która zaprezentuje swoją szeroką ofertę w zakresie urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii.

 

Więcej niż targi

 

Pierwszy dzień targów to także czas na XI Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej. Jest to coroczne spotkanie spotkanie skupiające inwestorów, dostawców, wykonawców i wszystkich zainteresowanych tematem grzewczego wykorzystania pomp ciepła i technologii grzewczej w ogóle. Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in. niska emisja - lokalne uchwały antysmogowe - wyzwanie dla branży grzewczej, analiza kosztowa eksploatacji różnych systemów pomp ciepła oraz energetyczny talk show.

Więcej o firmie De Dietrich znajdziesz tutaj.

 

Galeria:


powrót

Bruk Bet

Kad - prywatny detektyw Gdańsk

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u