Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 155 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 26 Sierpnia 2023

Podziel się    

Dokument 35096Nowa Dyrektorka HR w Artgeist

26 Sierpnia 2023
Z początkiem sierpnia struktury Artgeist umocniła Anna Wiśniewska, obejmując stanowisko Dyrektorki działu HR. Firma jest liderem w obszarze produkcji dekoracji ściennych, ma kilkadziesiąt milionów euro przychodów, rozwinięte zaplecze technologiczne, logistyczne, własny zakład produkcyjny i zatrudnia 260 osób. Dynamiczny rozwój wymaga nowoczesnej strategii. Podejście Anny przełamuje schematy w obszarze rekrutacji, rozwoju, motywacji i wynagradzania pracowników. To solidne wsparcie dla Zarządu w zakresie podejmowania strategicznych decyzji w obszarze kadrowym. 
 

Pierwsze kroki w branży stawiała poznając tajniki rachunkowości. W 2005 r. przeszła do Wabco Polska, gdzie objęła stanowisko Specjalistki, a następnie Kierowniczki działu Kadr i Płac, zarządzając administracją kadrowo-płacową ok. 2000 pracowników. Od 2015 roku pełniła funkcję Interim HR Managerki dla globalnych marek. Realizowała projekty z zakresu twardego i miękkiego HR, opracowując i wdrażając wewnętrzne regulaminy oraz polityki. W 2020 roku od podstaw opracowywała strategię HR oraz różnorodne procedury nowej fabryki Boerner Insulation w ramach inwestycji greenfield. W firmie Gates Business Services Europe w ciągu 1 roku niemal 3-krotnie zwiększyła poziom zatrudnienia oraz ustabilizowała procesy HR. 
Dzięki doskonale rozwiniętym umiejętnościom managerskim i analitycznym Anna stale wyszukuje obszary z potencjałem do wzrostu, rozwoju i udoskonalania. Prywatnie fanka zespołu Roxette oraz cukiernik pasjonat.
 
O ARTGEIST
 
Artgeist to producent dekoracji ściennych – największy w Polsce oraz jeden z największych w Europie. Firma powstała w 2004 roku i od tego czasu celnie trafia w gusta miłośników dekoracji wnętrz, tworząc przystępne, oryginalne i autorskie dzieła sztuki, inspirowane aktualnymi trendami.
Firma działa na największych europejskich platformach handlowych: Amazon i eBay, docierając do odbiorców także przez intensywnie rozwijający się kanał sprzedaży B2B oraz własny sklep internetowy bimago.pl.
Nowoczesny park maszynowy, o mocy produkcyjnej około 35 000 m2 na dobę, wyposażony jest 
w 17 specjalistycznych maszyn drukujących. Dzięki temu projekty są realizowane na indywidualne zamówienia, 
a ponad 90% prac finalnych dociera do klientów w ciągu 48 godzin. Powierzchnia części produkcyjno-magazynowej wynosi około 4000 metrów kwadratowych, co umożliwia sprawne wysyłanie średnio 55 000 paczek miesięcznie do 34 krajów na całym świecie. 
Siłą napędową firmy są innowacyjne pomysły, zamiłowanie do designu i wyjątkowy zespół, odpowiedzialny za kreację i tworzenie niepowtarzalnych wzorów. Firma zatrudnia łącznie 260 pracowników, a zarówno dział produkcyjny, jak i biura Artgeist od początku działalności zlokalizowane są we Wrocławiu.
       
       
 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u