Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 2733 razy
Opublikowano przez: Administrator
Data publikacji: 8 Maja 2008

Podziel się    

Ekspresy do kawy FRACINO

8 Maja 2008
 
 Debiutujące w Polsce ekspresy do kawy Fracino Cherub i Fracino Heavenly są urządzeniami przeznaczonymi dla wymagających fanów włoskich kaw. Ekspresy znane są na całym świecie z wysokiej jakości wykonania i starannie dopracowanego wzornictwa.

Design
Ekspresy Cherub i Heavenly są technologicznymi bliźniakami, różni je jednak stylistyka.
Design Heavenly był nawiązuje do lat 50-ych. Inspiracja uwidacznia się w relingu z giętego drutu oraz w falisto-owalnych płaszczyznach bocznych paneli obudowy. Ekspres ma klasyczną sylwetkę i doskonale pasuje do tradycyjnie urządzonej kuchni.
Cherub to z kolei elegancka i oszczędna stylistyka charakterystyczna dla nowoczesnych urządzeń domowych wysokiej klasy. Wzornictwo ekspresu bazuje na harmonijnie wyrysowanych liniach prostych.
Wykończenia obu modeli wykonane są ze stali nierdzewnej 304 i dodatkowo mogą być lakierowane na dowolny kolor.
 
Technologia
Pod względem parametrów ekspresy Cherub i Heavenly stanowią elitę wśród ekspresów domowych. Wyposażone są w profesjonalną grupę zaparzającą E61, system cyrkulacji gorącej wody i pojemny boiler. Zastosowanie takich rozwiązań ma na celu zapewnienie optymalnej i stabilnej temperatury parzenia, co ma kluczowe znaczenie dla jakości naparu. Spienianie mleka do cappuccino lub caffe latte umożliwia wygodna i wydajna dysza gorącej pary.
 
Efekt
Dzięki zaawansowanej konstrukcji ekspresy Fracino Cherub i Fracino Heavenly otwierają przed swoimi użytkownikami możliwości identyczne z tymi, jakimi dysponują profesjonalne maszyny. W efekcie w warunkach domowych możliwe staje się szybkie przygotowanie kawy równie dobrej jak ta, którą otrzymujemy w dobrym coffee-barze.
Luksusowy design maszyn powoduje, że stają się najbardziej efektownym akcentem każdej eleganckiej kuchni, wpasowując się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrze.
 
Cena: 4499 PLN
www.fracino.pl

POMYSŁ NA DOM  zaprasza również do odwiedzenia działu: PROJEKTY DOMÓW prezentującego gotowe projekty domów jednorodzinnych z dachem dwuspadowym.
Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u