Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1649 razy
Opublikowano przez: Administrator
Data publikacji: 5 Maja 2008

Podziel się    

FAKRO w Z-WAVE ALLIANCE

5 Maja 2008

Firma FAKRO została ogłoszona oficjalnym członkiem Z-Wave Alliance

 

 


15 marca firma FAKRO dołączyła do imponującej listy producentów, takich firm jak: Cooper Wiring Devices, Danfoss, Intel, Intermatic, Leviton, Logitech, Universal Electronics, Wayne-Dalton i Zensys. Zadowolenia z członkostwa FAKRO w Z-Wave Alliance nie kryje Mark Walters, vice prezydent Z-Wave Alliance. - “Przystąpienie FAKRO do Z-Wave Alliance jest niezwykle ważnym wydarzeniem. Ten fakt utrwala globalne przewodnictwo systemu Z-Wave w interoperacyjnym bezprzewodowym sterowaniu domem i umacnia naszą obecność w kształtującym się rynku we Wschodniej Europie.”
 
Z-Wave Alliance zrzesza obecnie ponad 200 producentów urządzeń elektrycznych domowego użytku. System Z-Wave jest rekomendowany przez Danish Electicity Saving Trust (DEST) z siedzibą w Danii jako standard do bezprzewodowej komunikacji domowej.
FAKRO jest drugą europejską firmą, która dołączyła do Z-Wave Alliance. Dzięki wsparciu firmy FAKRO jako członka głównego system Z-Wave zyskuje znaczącą przewagę na rynku europejskim. Firma rozwija szeroki zakres elektrycznych urządzeń Z-Wave przystosowanych do swoich okien dachowych. Należą do nich żaluzje i rolety wewnętrzne, rolety zewnętrzne, markizy, siłowniki do otwierania okien.
 
Produkty z systemem Z-Wave będą dostępne w ofercie FAKRO w drugiej połowie 2008 roku.
Jest pewne, że z roku na rok będzie przybywać urządzeń wyposażonych w elektroniczny moduł, umożliwiający połączenie ich w jedną bezprzewodową sieć. Będzie nimi można sterować nie tylko za pomocą pilota ale np. z komputera czy przez internet.  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POMYSŁ NA DOM zaprasza również do odwiedzenia działu: PROJEKTY DOMÓW prezentującego gotowe projekty domów jednorodzinnych do 120 m2
Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u