Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1177 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 23 Lipca 2022

Podziel się    

Finał III edycji programu Top Dekarze CREATON „Poziom wyżej”

23 Lipca 2022
Zakończyła się kolejna, III edycja programu Top Dekarze CREATON. Uczestniczący w nim najlepsi dekarze w Polsce brali udział w organizowanych na platformie www.topdekarze.pl webinarach, konkursach i zadaniach specjalnych wymagających od nich dekarskiej wiedzy oraz umiejętności, jak i zapoznania się z bogatą w fachowe treści „Bazą wiedzy”. Po trwającej do samego końca rywalizacji, 30 Top Dekarzy z największą liczbą punktów zdobyło nagrody o wartości do 15 000 zł.
 
 

Ekspercki charakter programu
Do programu mógł dołączyć każdy dekarz, który pracuje z produktami marki CREATON lub zadeklarował korzystanie z nich w trakcie trwania programu, tj. od 1.09.2021 do 31.05.2022. Uczestnicy doskonalili swój warsztat i zdobywali punkty za określone aktywności podejmowane w tym czasie na platformie internetowej www.topdekarze.pl. Kluczowym zadaniem, najwyżej punktowanym, było zgłaszanie realizacji dachów z użyciem produktów CREATON – dachówek ceramicznych i cementowych, membran dachowych, systemu komunikacji dachowej, systemu ochrony przeciwśniegowej – na dachach o powierzchni min. 100 m2. 
W tej edycji, podobnie jak w poprzedniej, istotnym elementem programu była edukacja uczestniczących w nim dekarzy. Treści dotyczące różnych fachowych zagadnień oraz przydatnych w pracy rozwiązań dachowych CREATON były przygotowywane przez doświadczonych ekspertów Akademii CREATON. Tym razem dotychczasowa forma przekazu została wzbogacona o filmy instruktażowe, fotoquizy i webinary. Dekarze z zainteresowaniem uczestniczyli w wirtualnych spotkaniach z ekspertami CREATON. Ich interaktywna formuła stała się doskonałym środkiem do wymiany wzajemnych doświadczeń, zadawania pytań i omawiania najbardziej interesujących z perspektywy uczestników zagadnień. Mogli oni na bieżąco też korzystać z materiałów dostępnych w „Bazie wiedzy” na platformie www.topdekarze.pl. Treści były nie tylko źródłem profesjonalnej dekarskiej wiedzy, ale także informacji potrzebnych do rozwiązywania quizów i różnych zadań. 
Uczestnicy chętnie powiększali dekarską brać – w tej edycji padła rekordowa liczba poleceń programu. Osoby biorące w nim udział, za pośrednictwem platformy www.topdekarze.pl, zapraszali do niego kolejnych fachowców. Dzięki temu do grona Top Dekarzy dołączyła znaczna grupa nowych uczestników. 
 
Nagrody główne i dodatkowe
W finale programu znalazło się 30 Top Dekarzy, którzy zgromadzili najwięcej punktów 
w rankingu głównym. Punkty przyznawane za realizację dachów z produktów CREATON, udział w akcjach specjalnych, rozwiązywanie quizów i uzupełnianie ankiet, regularne logowanie na platformie, polecanie programu kolejnym dekarzom dawały każdemu uczestnikowi szansę na zdobycie określonych nagród. Najaktywniejsi otrzymali:
* TOP 3 – system rusztowań Krause + przyczepa o wartości 15 000 zł,
* TOP 10 – system rusztowań Krause o wartości 8 000 zł,
* TOP 20 – gwoździarki DeWalt/Milwaukee lub wybrane elektronarzędzia o wartości 3 500 zł,
* TOP 30 – wybrane elektronarzędzia o wartości 1 500 zł. 
Poza nagrodami głównymi, w III edycji programu Top Dekarze rozdano niemal 100 nagród w konkursach dodatkowych oraz wiele innych dekarskich upominków. Łącznie wszystkim uczestnikom przyznano ponad 2 000 000 punktów. 
 
III edycja programu Top Dekarze CREATON „Poziom wyżej” pozwoliła na stworzenie eksperckiej społeczności dekarskiej, która stale powiększa swoje grono. Już teraz planowana jest IV edycja, a w niej kolejne nowości. Przy jej tworzeniu organizatorzy biorą pod uwagę przede wszystkim opinie dekarzy uczestniczących w programie. Rozpoczęcie IV edycji zaplanowano na wrzesień 2022.

www.topdekarze.pl
 
 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u