Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 561 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 14 Czerwca 2022

Podziel się    

Firma AIB wyróżniona na XII Kongresie Stolarki Polskiej statuetką z okazji jubileuszu 30-lecia

14 Czerwca 2022
Dwunasta odsłona Kongresu Stolarki Polskiej już za nami. Ważną częścią wydarzenia była uroczysta wieczorna Gala, podczas której wręczone zostały branżowe nagrody i wyróżnienia. Jedna z nich, z okazji jubileuszu 30-lecia działalności, trafiła do firmy AIB, która jest prekursorem nowoczesnych rozwiązań izolacyjnych. Z rąk przedstawicieli Zarządu Związku POiD okolicznościową statuetkę odebrał na scenie Maciej Ślączka, Prezes Zarządu AIB.
 

Firma AIB była Partnerem Wspierającym tegorocznego Kongresu Stolarki Polskiej, który odbył się 26 maja br. w DoubleTree by Hilton w Warszawie. Na Kongresie byli obecni zatem jej przedstawiciele, z uwagą i zainteresowaniem przysłuchując się poruszanym tematom w ramach trzech kongresowych bloków tematycznych. Przedsiębiorstwo wspiera czynnie działania Związku POiD i angażuje się w inicjowane przez branżę stolarki budowlanej projekty, mające na celu rozwój całego sektora. Dlatego też od wielu lat jest Partnerem kolejnych odsłon Kongresu.
Podczas uroczystej Gali okolicznościową statuetkę, z okazji jubileuszu 30-lecia działalności, odebrał Maciej Ślączka, Prezes Zarządu AIB. – Stale rozwijamy własną ofertę produktową, inwestycje w nowoczesnego technologie i rozwiązania są bowiem jednym z najważniejszych elementów naszego sukcesu biznesowego. Jednocześnie stawiamy na integrację branży i współpracę ze Związkiem POiD, z którym podejmujemy wspólne projekty oraz odpowiadamy na stojące przed sektorem stolarki wyzwania. Hasło: „Chemia między nami" będzie nas dalej prowadzić przez kolejne lata działalności, a przed nami z pewnością jeszcze wiele ciekawych wyzwań – tłumaczy Maciej Ślączka.
Fotorelacja z wydarzenia jest dostępna na stronie internetowej Kongresu.

***
AIB to wiarygodna firma o ugruntowanej pozycji rynkowej. Jej działalność rozpoczęła się w 1992 roku. Oferta produktowa jest stale modernizowana i dziś obejmuje szeroką gamę rozwiązań izolacyjnych, wśród których flagowy produkt stanowi butyl. Firma stale rozwija także swoje możliwości produkcyjne w obszarze taśm izolacyjnych i klejących. Produkty marki AIB zdobyły uznanie wielu partnerów handlowych w Polsce oraz za granicą i są stosowane w wyrobach renomowanych producentów z różnorodnych branż gospodarki. Wartością firmy jest wiedza, dbałość o najwyższą jakość produktów, zaangażowanie w ciągły rozwój i dopasowanie oferty do zmieniających się wymagań odbiorców, dzięki czemu może ona realizować nietypowe zlecenia i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów.
AIB jest też laureatem wielu prestiżowych wyróżnień, w tym m.in. kilkukrotnie tytułu „Gazeli Biznesu”, jubileuszowego Orła Polskiej Stolarki oraz Godła Teraz Polska. Firma osiąga również indywidualne sukcesy: Maciej Ślączka – Prezes Zarządu – otrzymał Orła Polskiej Stolarki w kategorii „Osobowość roku branży stolarki budowlanej”, zaś Pan Ryszard Szpura – Wiceprezes Zarządu – tytuł Członka Honorowego Związku POiD (Polskie Okna i Drzwi).
 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u