Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 2403 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 1 Kwietnia 2020

Podziel się    

FOVEO TECH już od 10 lat „trzyma ciepło” w polskich domach

1 Kwietnia 2020
W chłodniejsze pory roku, aby nie tracić cennego ciepła, zakładamy kurtkę i czapkę. W przypadku domów, sposobem na to, żeby cieszyć się komfortem termicznym jest wykonanie ocieplenia, co wpływa również korzystnie na wygląd ścian zewnętrznych. Skuteczną ochronę i dekorację elewacji, już od 10 lat, zapewniają rozwiązania FOVEO TECH – marki premium na rynku profesjonalnych systemów ociepleń budynków.
 

Przy rosnących kosztach energii, inwestycja w ocieplenie elewacji umożliwia obniżenie wydatków na ogrzewanie. To także sposób na poprawę komfortu wszystkich domowników i zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery. W dobrze zaizolowanym termicznie wnętrzu czujemy się lepiej, możemy w pełni rozkoszować się „ciepłem domowego ogniska”.
O ochronę i dekorację elewacji dba marka FOVEO TECH – ekspert w zakresie kompletnych systemów ociepleń budynków. Jej nazwa nawiązuje do łacińskiego słowa „foveo” – trzymam ciepło, ogrzewam. FOVEO TECH łączy bogate, ponad 20-letnie doświadczenie (pierwotnie na rynku obecna była marka Śnieżka System Dociepleń Budynków) z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, jak np. TeflonTM Surface protector. Bogata gama wysokiej jakości farb i tynków fasadowych na styropian oraz wełnę mineralną, pozwala na renowację budynków pod kątem izolacji termicznej, ochronę ich konstrukcji i zmianę wyglądu zewnętrznego.
Produktom FOVEO TECH zaufało wielu inwestorów – zostały one zastosowane już na 5 000 000 m2  elewacji. Marka jest blisko klienta, stawia na współpracę, szkolenia i certyfikowanie wykonawców. Z myślą, o spełnieniu oczekiwań odbiorców, wprowadzony został kompleksowy system gwarancji, który zapewnia nawet 13 lat ochrony fasady przed glonami i grzybami.
Przy inwestycji w termomodernizację domu najlepiej postawić na sprawdzone, wysoko cenione rozwiązania. Dzięki temu, możemy trzymać ciepło pod pełną ochroną i przez długi czas cieszyć się trwałą, estetyczną elewacją, której niestraszne jest działanie czynników atmosferycznych i zagrożenia biologiczne.


Zapraszamy do zapoznania się z systemami ociepleń FOVEO TECH: https://www.foveotech.pl


 
 
 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u