Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 392 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 12 Lipca 2018

Podziel się    

Gorąca promocja na dachówki Braas

12 Lipca 2018

Wakacyjny czas, to nie tylko słońce i wypoczynek, ale również sezon atrakcyjnych promocji i wyprzedaży. Również w branży budowlanej warto zapolować na okazję i kupić produkty renomowanych marek w bardzo przystępnych cenach. Na przykład, najchętniej wybierane modele dachówek Braas.

 Aby osłodzić lato jeszcze bardziej, marka Braas wprowadziła nową, gorącą promocję na dachówki betonowe. Oferta trwa od 1 lipca do 31 sierpnia i obejmuje modele: 

 Teviva Cisar – ciesząca się ogromną popularnością nowoczesna, płaska dachówka betonowa. Za jej sukcesem stoi elegancki design i prostota formy. Od niedawna model Teviva dostępny jest w nowych modnych kolorach: ciemnoszary i szary kryształ.

 


 

Bałtycka Cisar – asymetryczna fala i wyrazisty charakter tego modelu tworzą na dachu niepowtarzalną grę świateł, obok której ciężko przejść obojętnie. 

 

 

 

 

 

Celtycka Cisar – harmonijny obraz pokrycia i symetryczny profil czyni ten model jednym z najpopularniejszych w Polsce. Ponadczasowy kształt przykuwa uwagę, stając się ozdoba konstrukcji.

 

 

Technologia Cisar, w której wykonano modele objęte promocją, to najnowocześniejsza metoda produkcji dachówek betonowych. Opiera się ona na wykorzystaniu trzech warstw: nośnej, wygładzającej i uszlachetniającej, aby zapewnić połaci wytrzymałość, odporność na wilgoć i zabrudzenia oraz intensywny kolor i wysoki połysk. 

Tegalit Protegon – ta płaska dachówka o wyraźnie zaznaczonych liniach i pełnym charakteru, geometrycznym obrazie pokrycia, doskonale podkreśli nowoczesny styl budynku. 

 

 


 

 

Technologia Protegon chroni dach przed promieniowaniem podczerwonym emitowanym przez Słońce. Dzięki temu temperatura na spodniej stronie połaci jest nawet o 10% niższa niż w przypadku innych dachówek. 

 

 


 

 

 

Szczegóły promocji są dostępne u dystrybutorów marki Braas oraz na stronie promocji: www.braas-promocja.pl 

 


Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u