Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 142 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 28 Marca 2018

Podziel się    

ISOVER Stropmax z tytułem "Produkt Roku 2018 dla Budownictwa"

28 Marca 2018

Nowatorskie rozwiązanie opracowane przez ISOVER - Stropmax 31 otrzymało tytuł Top Builder 2018 w kategorii "Produkt Roku dla Budownictwa". To najbardziej efektywna termicznie i najlżejsza na rynku wełna do izolacji stropów garaży oraz pomieszczeń przemysłowych, która usprawnia dotychczasowe metody pracy wykonawców. 

 

Stropmax 31 to mocna, niepalna i trwała wełna mineralna szklana, która zmienia sposób izolowania sufitów garaży i pomieszczeń przemysłowych w obiektach użyteczności publicznej (np. w hotelach, centrach handlowych czy apartamentowcach). Produkt instalowany jest mechanicznie, na sucho - bez użycia chemii budowlanej, co radykalnie przyspiesza prace wykonawcze i uniezależnia je od warunków atmosferycznych. Montaż odbywa się za pomocą łączników i nie wymaga zabezpieczenia instalacji, która dotychczas ulegała zabrudzeniu, niepotrzebne jest również specjalne podłoże pod klej. Wełna ISOVER, w aplikacji, do której jest dedykowana, ma najniższych współczynnik przewodzenia ciepła na rynku (lambda = 0,031 W/mK). Dodatkowo wyróżnia się doskonałymi właściwościami mechanicznymi oraz hydrofobicznymi. Stosowana jest ze względu na niepalność oraz pochłanianie dźwięku - redukuje hałas w pomieszczeniach technicznych oraz zapewnia dobrą słyszalność systemów alarmowych. 

 

Stropmax 31 marki ISOVER to materiał ekologiczny. Do jego produkcji w ponad 70% wykorzystano stłuczkę szklaną z recyklingu. Co więcej, pozwala on zaoszczędzić 250 razy więcej energii niż wykorzystano do jego produkcji. 

 

Nagrodzony statuetką Top Builder 2018 produkt znalazł już zastosowanie w realizacjach, taki jak np. nowoczesne apartamenty nad samym morzem w Mielnie, gdzie wykonawca prac izolacyjnych zadbał o ograniczenie hałasu z pomieszczeń technicznych i garaży oraz ocieplenie apartamentów nad tymi pomieszczeniami. 

 

- Stropmax 31 to nasze najnowsze rozwiązanie. Jego rewolucyjność polega nie tylko na doskonałych parametrach technicznych, ale przede wszystkim na wyższym komforcie pracy dla wykonawców i co najważniejsze - większym bezpieczeństwie użytkowników budynków. Tworząc nowe rozwiązania i produkty nie chcemy tylko ulepszać parametrów, ale codzienny komfort nas wszystkich - mówi Paweł Polak, kierownik produktu z działu Marketingu ISOVER.

 

TopBuilder to jedna z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku budowlanym. Kapituła przyznaje tytuły najwyższej jakości produktom oraz realizacjom, w których zastosowano nowoczesne rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne, materiałowe i technologiczne. Tegoroczna Gala TopBuilder 2018 odbyła się 27 marca w Warszawie.  

Na zdjęciu od lewej: Paweł Polak - Kierownik Produktu ISOVER, Anna Kozera - Specjalista Komunikacji oraz Władysław Pawłowski - Doradca Inwestycyjny ISOVER

Więcej informacji na stronie: isover.pl

 

Galeria:


powrót

Bruk Bet

Kad - prywatny detektyw Gdańsk

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u