Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 434 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 22 Marca 2018

Podziel się    

Konferencja Energooszczędność - cel nowoczesnego budownictwa jednorodzinnego. Podsumowanie

22 Marca 2018

W zeszły piątek, w Krakowie, w hotelu FERO zakończyła się nasza konferencja "Energooszczędność - cel budownictwa jednorodzinnego". Dziękujemy uczestnikom za tak liczne przybycie, aktywne uczestnictwo i stworzenie niesamowitej atmosfery.  Mamy nadzieję, że informacje przekazane podczas tego spotkania przyczynią się do rozwoju świadomego, energooszczędnego budownictwa w naszym kraju.

 

Wśród prelegentów dzielących się swoją wiedzą i informacjami na temat dobrych produktów i efektywnych rozwiązań wystąpili: 

Gość honorowy, Pan marszałek województwa małopolskiego Jacek Krupa oraz firmy z branży budowlanej: Austrotherm, Megatherm, Grupa Saint-Gobain Weber Polska, Kosbud Bracia Kosińscy, VELUX, Pfleiderer, Red Snake, Daikin Airconditioning Poland, Viessmann, natomiast fundatorami nagród dla uczestników byli: INTERsoft, Mennica Wrocławska wchodząa w skład grupy GoldenmarkFilharmonia Futura. 

 

Dziękujemy rówież naszym  patronom medialnym: Świat OZE, Akademia Skutecznego Biznesu, Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami za istotny wkład w promocję naszego wydarzenia a szczególne, ciepłe słowa kierujemy pod adresem naszych współorganizatorów: Stalowe domy i Bautam Projekt za zaangażowanie, działania pełne poświęcenia i profesjonalne podejście.

 

Mamy nadzieję,że to wydarzenie na długo zapadnie w pamięć wszystkim uczestnikom i pozostaje nam tylko powiedzieć: Jeszcze raz DZIĘKUJEMY i DO  ZOBACZENIA!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na naszym profilu Facebook.

 

Pomysł na dom


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


powrót

Bruk Bet

Kad - prywatny detektyw Gdańsk

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u