Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 829 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 24 Września 2018

Podziel się    

Konkurs na 20-lecie firmy De Dietrich Technika Grzewcza w Polsce

24 Września 2018

W tym roku firma De Dietrich Technika Grzewcza obchodzi 20-lecie działalności na polskim rynku. Po uroczystej gali, która odbyła się w czerwcu, przyszła pora na jubileuszowy konkurs - “De Dietrich - Źródło domowego ciepła”. 

 

W ostatnich dniach sierpnia firma De Dietrich Technika Grzewcza rozpoczęła przyjmowanie zgłoszeń w Konkursie “De Dietrich - Źródło domowego ciepła”. Konkurs jest częścią obchodów jubileuszu 20-lecia obecności firmy na polskim rynku. Na uczestników konkursu, którzy wezmę udział w zabawie czekają atrakcyjne nagrody, których łączna wartość katalogowa przekracza 60 tysięcy złotych.

Jak wziąć udział w konkursie?

 Aby przystąpić do zabawy, konieczne jest napisanie krótkiego eseju, w którym należy wyjaśnić co kryje się pod określeniem „Źródło domowego ciepła”, opisać aktualne źródło ciepła zainstalowane w domu (ogrzewania i ciepłej wody użytkowej) z objaśnieniem, dlaczego w życiu konkursowicza ważna jest ochrona środowiska i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Uczestnik powinien dołączyć też kilka aktualnych zdjęć urządzenia grzewczego zainstalowanego w jego domu, a także uzasadnić, dlaczego akurat to urządzenie powinno być wymienione na nowoczesne i ekologiczne źródło domowego ciepła De Dietrich. 


Zgłoszenia można przesyłać do 11 listopada br. Spośród nich zostanie wybrane 20 najciekawszych projektów, na które będzie można oddawać głosy w serwisie społecznościowym Facebook. Ogłoszenie listy laureatów nastąpi 5 grudnia br.

Atrakcyjne nagrody

W Konkursie “De Dietrich - Źródło domowego ciepła” jest aż 5 nagród głównych, których łączna wartość katalogowa przekracza 60 tysięcy złotych. Na zwycięzców czeka m.in. kondensacyjny kocioł gazowy BAXI Duo-tec Compact+ 1.24 w pakiecie z podgrzewaczem c.w.u. ze stali nierdzewnej SR100SN o pojemności 100 litrów, programowalnym termostatem pokojowym BAXI oraz zestawem składającym się z dwóch paneli fotowoltaicznych Inisol POWER SET, o wartości katalogowej 18.960 złotych netto, a także pompa ciepła do c.w.u. Kaliko TWH 200E o pojemności 215 litrów, o wartości katalogowej 8.550 złotych netto.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: dedietrich.pl/konkurs

 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u