Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 2011 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 24 Kwietnia 2019

Podziel się    

Lampa „Q” LED marki Nowodvorski Lighting - design na światowym poziomie

24 Kwietnia 2019
Idealna lampa to taka, która poza funkcjonalnością wyróżnia się atrakcyjnym, nowoczesnym designem wpisującym się w obowiązujące trendy. Takim produktem jest bez wątpienia najnowsza propozycja marki Nowodvorski Lighting, lampa „Q” LED, która została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem RED DOT DESIGN AWARD 2019 w kategorii Projektowanie produktu. To jedna z najbardziej cenionych światowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, przyznawana od 1955 r. i często określana mianem „Oscara Designu”.

„Q” LED to lampa wisząca o długości 116 cm i szerokości 4,8 cm wykonana ze stali lakierowanej oraz poliwęglanu. Zastosowano w niej zintegrowane źródło światła LED o mocy 36 W. Przekrój „Q” LED jest asymetryczny, co pozwala uzyskać efekt subtelnego spływania światła po wewnętrznej części lampy oraz jego nierównomiernego rozproszenia, umożliwiając doświetlenie wybranego fragmentu przestrzeni bez ryzyka oślepienia użytkownika. Najnowsza propozycja marki Nowodvorski, dostępna w kolorze białym lub czarnym, zakończona jest maskującymi elementami z tworzywa sztucznego w tym samym kolorze co oprawa.

„Q” LED mocowana jest za pomocą dwóch linek mierzących 130 cm, których długość, podobnie jak w przypadku kabla zasilającego, może być regulowana. Pozwala to na zawieszenie jej na dowolnej wysokości. Istnieje też możliwość zmiany rozstawu linek, które mogą być ustawione bliżej lub dalej od krawędzi oprawy. Lampa efektownie prezentuje się zarówno pojedynczo (doskonale sprawdzając się w takich miejscach jak recepcje czy punkty obsługi klienta), jak i w większej grupie, tworząc np. ciąg opraw świetlnych, idealnych do oświetlenia dużych przestrzeni w biurach, obiektach użyteczności publicznej czy innych wnętrzach utrzymanych w stylu nowoczesnym lub loftowym. Jej atrakcyjny, nowoczesny design i wyjątkowa funkcjonalność zostały docenione przyznaniem prestiżowej nagrody RED DOT DESIGN AWARD 2019 w kategorii projektowanie produktu.

Q LED, cena detaliczna: 759,00 zł brutto

Więcej informacji znajdziesz na www. nowodvorski.com

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u