Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1437 razy
Opublikowano przez: Administrator
Data publikacji: 8 Maja 2008

Podziel się    

Łazienka w stylu TRENDY

8 Maja 2008
Nowa w ofercie ROCA linia ceramiki oraz mebli łazienkowych HALL zaprojektowana przez Ramona Benedito to uosobienie czystego minimalizmu w idealnie funkcjonalnej formie. Nowoczesne wzornictwo serii uczyni każdą łazienkę elegancką, subtelną, a jednocześnie niezwykle praktyczną.

Tempo życia i rytm zmieniającego się świata dla Ramona Benedito, jednego z najznakomitszych współczesnych designerów, to niewyczerpane źródło inspiracji. Na tej właśnie podstawie powstała seria ceramiki HALL, przedstawicielka najmodniejszego stylu naszych czasów wyróżniającego sięsubtelnym minimalizmem i ponadczasową elegancją.
Niewątpliwą zaletą ceramiki HALL, docenianą przez projektantów i użytkowników, jest szeroka gama modeli w serii, która gwarantuje tworzenie różnorodnych i oryginalnych aranżacji łazienkowych. Do wyboru mamy tutaj aż osiem umywalek oraz miski WC i bidety w wersji stojącej oraz podwieszanej, które można aranżować z z meblami, ozdobnym syfonem, czy półpostumentem. Na szczególną uwagę zasługują umywalki narożne, pozwalające na wykorzystanie przestrzeni łazienkowej do ostatniego centymetra, które jednocześnie tworzą ciekawy efekt dekoracyjny we wnętrzu. Z ceramiką HALL doskonale komponuje się nowa armatura TARGA z kolekcji ROCA.
SeriaHALL oprócz ceramiki, to także system oryginalnych mebli łazienkowych w modnej, jasnej kolorystyce, które dopełnią wystrój każdej łazienki. Kolekcję wyróżnia funkcjonalność, nowoczesne i eleganckie wzornictwo, a także duży wybór elementów w systemie, który gwarantuje nieograniczone możliwości komponowania różnorodnych zestawów meblowych w zależności od potrzeb i upodobań użytkowników. Meble HALL wykonano z odpornej na wilgoć płyty meblowej w kolorze naturalnego drewna dąb bielony. W kolekcji dostępne są szafki podumywalkowe z szufladą lub drzwiczkami, wiszące górne i dolne, z półką, a także szafki z lustrem. Uniwersalne rozmiary szafek pozwalają na zaaranżowanie ich nawet w niedużym pomieszczeniu łazienkowym. Ceramika i meble HALL to odpowiedź na pytanie, jak urządzić łazienkę, aby była ona nie tylko ładna i wygodna, ale także uporządkowana i łatwa do utrzymania w czystości.
 
Przykładowe ceny brutto kolekcji HALL:
umywalka - od 445 do 932 zł
miska WC podwieszana - 938 zł
bidet podwieszany - 723 zł
szafka wisząca - 1588 zł
szafka z lustrem - 992 zł
szafka podumywalkowa - 2318 zł


POMYSŁ NA DOM zaprasza również do odwiedzenia działu: PROJEKTY DOMÓW prezentującego gotowe projekty domów jednorodzinnych z dachem wielospadowym.


Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u