Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 541 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 25 Lutego 2020

Podziel się    

Najlepsi w dekarskim biznesie

25 Lutego 2020

Najlepsi na dachach i w dachowym biznesie odebrali w miniony piątek statuetki przyznane w ramach największego programu branży dekarskiej – SuperDEKARZ. Podczas 11 edycji Gali SuperDEKARZ, która miała miejsce 21 lutego br. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie, w obecności 100 wybranych dekarzy z całej Polski oraz mediów branżowych, tytuł i statuetkę SuperDEKARZA ROKU 2019 otrzymał Rafał Szczepański.

 

Rafał Szczepański, właściciel firmy Ciesielstwo-Dekarstwo Szczepański z Poddębic (woj. Łódzkie) jest osobą znaną w branży dekarskiej i wielokrotnie nagradzaną. Tytuł SuperDEKARZA ROKU wywalczył po raz trzeci, a dodatkowo został uznany za Mistrza Dachówek Cisar.  Tuż za nim na podium stanął Marcin Kaczmarek (Dachy Kaczmarek, Kazimierz Biskupi, pow. koniński), a na miejscu trzecim uplasował się wielokrotny finalista Jerzy Orłowski (Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce). Statuetkę SuperDEKARZ REGIONU odebrało dodatkowo 12 dekarzy najbardziej aktywnych w różnych częściach kraju. Galę SuperDEKARZ 2019 poprowadził Piotr Kraśko, zaś muzycznym zwieńczeniem wieczoru był koncert Grzegorza Hyżego.

Tradycją programu są wyróżnienia w specjalnych kategoriach: najwięcej oryginalnych akcesoriów dachowych Braas wykorzystał Jerzy Łączyński (Domino Dach, Mińsk Mazowiecki), z kolei najwięcej dachów objętych Gwarancją Systemową Braas ułożył Piotr Pasternok (PPHU Pasternok, Raszowa, woj. Opolskie), zaś najbardziej aktywnym debiutantem w programie SuperDEKARZ okazał się Stanisław Palczewski (Tom Dek Stanisław Palczewski, Pruszyn). 

W minionym roku uczestnicy programu SuperDEKARZ zgłosili ponad 5,5 tys. obiektów, na których położyli prawie 1,7 mln m2 dachówek - w tym 1 mln dachówek betonowych i 700 000 ceramicznych. Zgłosili ponad 5,5 000 dachów, przy czym średnia wielkość dachu posiada 300 m2. Rynek budowlany ma się dobrze, bo 90% zgłoszeń stanowiły nowe dachy, a ponad 80% stanowiły dachy domów jednorodzinnych. Znakomicie rozwija się produkt Gwarancja Systemowa Braas, którą mogą oferować zweryfikowani przez producenta marki Braas dekarze. W minionym roku udzielono ponad 400 Gwarancji. Jest to pierwsza i jedyna na rynku Gwarancja, która obejmuje nie tylko poszczególne produkty, ale cały system dachowy. 

Jesteśmy dumni, że program SuperDEKARZ ma ugruntowaną pozycję na rynku i wzrastał wraz z biznesami wielu jego uczestników. Marka Braas, która od 11 lat jest patronem programu, zgromadziła znakomitych specjalistów z branży budowlanej – to oni stali się naturalnymi jej ambasadorami. Nasza filozofia rozumienia dachu jako kompletnego systemu, na który składają się nie tylko produkty, ale także uzupełniające je akcesoria, a przede wszystkim wyszkolony, rzetelny wykonawca, znajduje swoje spełnienie właśnie w programie SuperDEKARZ, który pielęgnujemy od ponad dekady – mówi Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Braas. 

Chociaż Braas kojarzy się głównie z wysokiej jakości dachówkami ceramicznymi i betonowymi, to za sprawą integracji marki Braas z amerykańską grupą BMI oferta marki powiększyła się w ciągu kilkunastu miesięcy o wysokiej jakości blachodachówki panelowe, stanowiące uzupełnienie dotychczasowej palety produktów do budowy dachów. Warto dodać, że BMI jest wiodącym producentem systemów dachowych dedykowanych na dachy płaskie i skośne. Do marek grupy w Polsce, poza BMI Braas, należą BMI Icopal i BMI Awak. 

 

O PROGRAMIE

Program SUPERDEKARZ powstał w 2008 roku z inicjatywy marki Braas. Jego ideą była integracja środowiska dekarskiego i podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych na coraz bardziej wymagającym rynku. Ten największy w Polsce program (niemal 1000 zarejestrowanych dekarzy) łączy w sobie rywalizację m.in. o położenie największej ilości dachów, a także system szkoleń - od wykonawstwa po techniki sprzedaży i marketingu. Od kilku lat prowadzony jest program SUPERKOBIETA, skierowany do partnerek dekarzy, które bardzo często pomagają prowadzić rodzinny biznes, angażują się w program SUPERDEKARZ.  

Kolejna, XII edycja programu rusza już wiosną. Organizatorzy zapraszają zainteresowanych przystąpieniem do programu dekarzy. Więcej informacji na stronie: www.superdekarz.pl.


 

 

WYNIKI PROGRAMU SUPERDEKARZ 2019

 

Zwycięzcy krajowi:

I miejsce – Rafał Szczepański – Ciesielstwo-Dekarstwo Szczepański, Poddębice (woj.łódzke).

II miejsce - Marcin Kaczmarek – Dachy Kaczmarek, Kazimierz Biskupi (pow.koniński)

III miejsce - Jerzy Orłowski - Usługi Ogólnobudowlane „Orzeł” Jerzy Orłowski, Pyrzyce

Zwycięzcy regionalni:

Łukasz Budzyński - Zakład Blacharsko-Dekarski, Gniezno, Strzyżewo Smykowe

Roman Dyduch - F.U.H. Dachbud, Orzesze

Krzysztof Ferenc – Trans Ferbud s.c., Krasne Malawa (woj. podkarpackie)

Wojciech Gruszczyński – Wojtpol, Ostrowiec Świętokrzyski

Paweł Kowalski – Power-Dach, Lublin

Henryk Labisz – DACHER, Chrząstowice

Jerzy Łączyński - Domino Dach, Mińsk Mazowiecki

Tomasz Malcharek – Dachy Malcharek, Suszec (woj. śląskie)

Dariusz Marzec – Marzec-Dach, Nowa Korzeniówka (pow.płocki)

Damian Rolla – DACH-SYSTEM, Głogów

Tomasz Sokołowski – Systemdach, Białystok

Paweł Wilk – Usługowy Zakład Dekarstwo – Blacharsko – Ciesielski, Krosnowo (woj. pomorskie)

Adrian Woźniak – U.R.B Adrian Woźniak, Gorenice

 

Wyróżnienia specjalne:

1. Piotr Pasternok – Mistrz Gwarancji Systemowych 2019, PPHU Pasternok, Raszowa (woj.opolskie)

2. Stanisław Palczewski - Debiut 2019 roku, Tom Dek Stanisław Palczewski, Pruszyn (woj. mazowieckie)

2. Jerzy Łączyński - Mistrz Akcesoriów 2019, Domino Dach, Mińsk Mazowiecki (woj. mazowieckie)

4. Rafał Szczepański – Mistrz Dachówek Cisar 2019, Ciesielstwo-Dekarstwo Szczepański, Poddębice (woj. łódzkie)


Więcej informacji na stronie: 
www.superdekarz.pl


Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u