Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 326 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 20 Września 2018

Podziel się    

Nowodvorski Lighting na targach MAISON&OBJET 2018

20 Września 2018

W dniach 7 – 11.09.2018 w Paryżu odbyły się międzynarodowe targi wnętrzarskie MAISON&OBJET 2018. To jedno z największych na świecie wydarzeń targowych adresowanych do architektów wnętrz, projektantów mebli, oświetlenia, akcesoriów i dekoracji, przedstawicieli branży wnętrzarskiej oraz klientów detalicznych. Na targach nie zabrakło przedstawicieli firmy Nowodvorski Lighting, producenta dekoracyjnych opraw oświetleniowych przeznaczonych do obiektów mieszkalnych, hotelowych i gastronomicznych.

 

Impreza, która przyciąga liderów branży

Targi MAISON&OBJET 2018 odbywają się dwa razy w roku – w styczniu i wrześniu. To jedno z kluczowych tego rodzaju wydarzeń na świecie. W każdej edycji udział bierze 3000 wystawców oraz nawet 90 000 odwiedzających. Impreza gromadzi projektantów, architektów, inwestorów oraz miłośników designu, którzy mają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. We wrześniowej edycji wydarzenia uczestniczyli także przedstawiciele firmy Nowodvorski Lighting, producenta dekoracyjnych opraw oświetleniowych.

Udział w tak dużej i prestiżowej imprezie to dla nas okazja do zapoznania się z najnowszymi propozycjami projektantów i obowiązującymi trendami we wzornictwie. Widać wyraźnie, że w tym sezonie nadal królować będzie velvet, obecny m.in. w meblach, elementach dekoracyjnych i oczywiście abażurach. Spora część prezentowanych na targach lamp utrzymana była w klimacie vintage, ale nie brakowało też nowoczesnych, designerskich propozycji, w których istotną rolę odgrywały różne formy szkła transparentnego czy dymionego. Za najmodniejsze kolory uznać należy ciemną zieleń, złoto, brudny róż, granat i intensywne odcienie fioletu”, wyjaśnia Małgorzata Nowodworska z firmy Nowodvorski Lighting.

Nasza obecność na targach MAISON&OBJET nie jest przypadkowa. Od wielu lat uczestniczymy zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych imprezach branżowych. Dzięki temu mamy możliwość spotkać się z projektantami i architektami z całego świata i jeszcze lepiej poznać ich oczekiwania, wymienić się doświadczeniami i nawiązać relacje biznesowe. Od samego początku naszej działalności staramy się nie tylko podążać za trendami, ale też wyznaczać nowe kierunki w dziedzinie oświetlenia. Podczas targów takich jak MAISON&OBJET możemy zapoznać się z nowościami i ciekawostkami z branży i dzięki temu proponować naszym klientom produkty, które będą nie tylko modne, ale też dostosowane do ich potrzeb”,  dodaje Małgorzata Nowodworska. 

Więcej informacji na stronie:​ www.nowodvorski.com

 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u