Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 2031 razy
Opublikowano przez: Administrator
Data publikacji: 30 Kwietnia 2008

Podziel się    

Nowość w kuchni OKAP SWING

30 Kwietnia 2008
Najnowsza propozycja Franke - okap Franke Swing ma oryginalny kształt i  nowatorskie rozwiązania techniczne. 

Nowości w kuchni
Franke Swing wykonany jest ze stali szlachetnej i szkła. Do wyboru jest: front szklany czarny lub biały. Sterowany jest dotykowo (TouchControl), wyposażony w wyświetlacz cyfrowy, który umożliwia wzrokową kontrolę pracy urządzenia. Okap posiada też funkcję zdalnego sterowania. Tak inteligentne rozwiązania zastosowane w tym modelu, ułatwiają życie użytkownikowi, na przykład przypominają o obowiązku czyszczenia bądź wymiany filtrów. Co na marginesie jest bardzo ważną sprawą dla bezpieczeństwa użytkownika. Kasetowy, przeciwtłuszczowy filtr jest łatwy w demontażu i można go myć w zmywarce. 
Franke Swing posiada 8 biegów pracy + bieg intensywny, gwarantujący bardzo szybkie i skuteczne oczyszczanie powietrza. Głośność pracy urządzenia na pierwszym biegu nie przekracza 35 dB. Dla porównania jest to dźwięk o podobnym natężeniu głośności do łagodnego wiatru.
Parametry techniczne:
- szerokość 90cm
- wydajność maksymalna 950 m3/h
- możliwość pracy w obiegu zamkniętym
- wyłącznik czasowy
- funkcja 24 h
- oświetlenie halogenowe 2 x 20 W
- przyciemniane oświetlenie

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POMYSŁ NA DOM zaprasza również do odwiedzenia działu: PROJEKTY DOMÓW prezentującego gotowe projekty domów dwupokoleniowych wiodących pracowni architektonicznych.


Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u