Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 982 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 13 Sierpnia 2022

Podziel się    

Nowy standard w zakresie wyboru i zakupu dachówek – infokioski CREATON

13 Sierpnia 2022
CREATON Polska wyznacza nowy standard w zakresie wyboru oraz zakupu dachówek ceramicznych i cementowych. W wybranych punktach oferujących produkty marki na terenie całego kraju umieszczone zostały multimedialne, interaktywne ekspozytory – infokioski CREATON. Innowacyjne narzędzia umożliwiają dokładne poznanie modeli z oferty producenta w wersji 3D oraz skonfigurowanie wizualizacji dachu, idealnie odpowiadającego potrzebom przyszłego użytkownika. 
 
 
 

W punkcie sprzedaży produktów CREATON wystarczy zeskanować telefonem kod QR znajdujący się na wybranym modelu dachówki na ekspozycji. Następnie zeskanować go poprzez czytnik w infokiosku CREATON. Na ekranie pojawi się dachówka wykonana w technologii 3D ze wskazanymi kluczowymi cechami. Produkt można zobaczyć pod różnymi kątami, wybrać dowolny kolor oraz powierzchnię. Oprócz uzyskania informacji o produkcie zobaczymy też fotogalerię z obiektami referencyjnymi.
To jednak nie wszystko – wybrany wariant dachówki możemy zwizualizować w formie dachu uzupełnionego o różne akcesoria, takie jak: gąsiory, dachówki boczne i boczne połówkowe. Ekspozytor CREATON daje możliwość wyboru spośród kilku rodzajów dachów prostych i wielospadowych. Dzięki przystępnemu w obsłudze konfiguratorowi stworzymy  trójwymiarową wizualizację przyszłego domu, dobierając do naszego pokrycia dachowego kolor elewacji oraz stolarki. 
Efekty pracy można wysłać w formie linku do modelu 3D na podany adres e-mail. 


 
Prosta, intuicyjna nawigacja na dużym ekranie dotykowym, możliwość wykreowania wielu kombinacji pokrycia dachowego i obejrzenia ich w jednym miejscu oszczędza czas i ułatwia podjęcie decyzji związanej z wyborem najlepszych rozwiązań na wymarzony dach.
 
Więcej informacji o produktach i rozwiązaniach dachowych marki CREATON można znaleźć na www.creaton.pl.
 
 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u