Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 227 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 12 Czerwca 2018

Podziel się    

Piłkarskie rozgrywki w Dębicy - przed nami letnia edycja Śnieżka Cup

12 Czerwca 2018
Niebawem, bo już w dniach 16-17 czerwca, czekają nas wielkie sportowe emocje! Na stadionie LKS Igloopol w Dębicy rozegrane zostaną piłkarskie zmagania ponad 1000 młodych uczniów z pięciu województw w ramach turnieju Śnieżka Cup.

Czerwiec obfituje w piłkarskie wydarzenia – już niebawem w Rosji rozpocznie się Mundial 2018 z udziałem reprezentacji Polski. Sportowe emocje rozpalają również turnieje, w których uczestniczą młodsi zawodnicy. W ramach tegorocznej odsłony Śnieżka Cup do zaciętej rywalizacji stanie aż 100 drużyn z różnych regionów Polski, w tym zespoły z województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i śląskiego. Do rozgrywek przystąpią sportowcy z roczników 2007-2012. – Turniej jest szansą dla młodych piłkarzy, którzy mogą realizować dziecięce marzenia i pasje oraz zaprezentować swój talent szerszej publiczności. Zainteresowanie wydarzeniem z roku na roku nie słabnie, w tej edycji odwiedzi nas nawet drużyna ze śląskiego Żywca – mówi Piotr Drobot, trener i koordynator turnieju z ramienia LKS Igloopol.

Mecze będą rozgrywane równocześnie na kilku boiskach, co gwarantuje kibicom nieprzerwane emocje, dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnego celebrowania tego piłkarskiego święta już od godziny 9:00.

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA od lat promuje inicjatywy społeczne wspierające aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Turniej Śnieżka Cup w każdej edycji gromadzi setki młodych, utalentowanych sportowców, dla których jest często początkiem piłkarskiej przygody oraz przepustką do gry w największych klubach piłkarskich w kraju.

Więcej informacji znajdziesz na www.sniezka.pl

Galeria:powrót

Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u