Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 127 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 22 Lutego 2018

Podziel się    

Prawdziwe wyzwanie dla glazurnika. Cerrad szkoli profesjonalistów z zakresu układania płyt wielkoformatowych

22 Lutego 2018

Za nami pierwsze, wiosenne spotkania Akademii Profesjonalisty Sopro. Szkolenie w Brodnicy otworzyło cykl dedykowany glazurnikom, dla których profesjonalizm, nieustanny rozwój oraz ciągłe śledzenie nowości rynkowych to nadrzędne wartości w codziennej pracy zawodowej.


 

Tematem pierwszego spotkania Akademii, a co za tym idzie całego cyklu współorganizowanego przez firmę Cerrad, były niezwykle modne, ale i bardzo wymagające płyty wielkoformatowe. To niełatwe zagadnienie okazało się "strzałem w dziesiątkę"- na spotkania w Brodnicy i w Krakowie przybyło bowiem blisko 70 wykonawców o odmiennych doświadczeniach, różnych przyzwyczajeniach i jednym wspólnym celu - ciągłym pogłębianiu swojej wiedzy i szlifowaniu swoich umiejętności glazurniczych.
 

- Pierwsze spotkania wiosennego cyklu szkoleń uważam za niezwykle udane - zarówno ze względu na dużą frekwencję, jak również bardzo wysoki poziom organizacyjny, na który zwracali uwagę uczestnicy. Należy podkreślić, że wykonawcy, którzy brali w nich udział to grupa, którą mogę zaliczyć do prawdziwych fachowców w swojej branży - podkreśla Artur Sieczka, ekspert firmy Cerrad.
 

Podczas spotkań z wykonawcami, organizator oraz współorganizatorzy skupili się na potencjale aranżacyjnym gresu, jego właściwościach, obróbce oraz doborze chemii budowlanej dedykowanej temu niezwykłemu materiałowi wykończeniowemu. Na uczestników czekała jednak jeszcze jedna niespodzianka.

- W trakcie trwania wiosennej edycji Akademii, prezentujemy zupełnie nowy, nieznany dotąd na naszym rynku, format płyt gresowych - 162x324cm oraz wyjaśniamy uczestnikom parametry techniczne, których znajomość ma znaczący wpływ na komfort pracy podczas ich montażu - podkreśla Artur Sieczka, ekspert firmy Cerrad. Na uczestnikach wrażenie zrobił nie tylko format płyt, ale też łatwość, z jaką można je docinać do różnych wymiarów - bez ryzyka niekontrolowanych pęknięć. - Mam nadzieję, że dzień spędzony z nami spełnił oczekiwania i dał nowy wiatr w żagle wszystkim przybyłym, którzy planują pracować z okładzinami wielkoformatowymi - dodaje Artur Sieczka.
 

Zapraszamy na kolejne spotkania dotyczące okładzin megaformatowych:
 

08.03. Rzeszów - Megaformaty

27.03. Poznań - Megaformaty

05.04. Warszawa - Megaformaty

18.04. Katowice - Megaformaty

24.04. Biłgoraj - Megaformaty 
 

Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://pl.sopro.com/views/serwis/seminaria-i-szkolenia.html
 

Szczegółowe informacje o Akademii można uzyskać pod numerem telefonu +48 22 335 23 42.

 


Galeria:

powrót

Bruk Bet

Kad - prywatny detektyw Gdańsk

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u