Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 419 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 25 Lipca 2018

Podziel się    

Produkty GERDA zostały zaprezentowane podczas targów Firex International w Londynie

25 Lipca 2018

Gerda Security Products Ltd wzięła udział w targach Firex International organizowanych corocznie w Londynie. Jest to główna impreza targowa w Anglii poświęcona zabezpieczeniom przeciwpożarowym budynków zarówno mieszkalnych jak i użyteczności publicznej czy nieruchomości przemysłowych i komercyjnych.


Równolegle w tym samym kompleksie wystawienniczym Ex cel w Londynie odbywają się targi IFSEC International tematycznie skoncentrowane na szeroko rozumianym bezpieczeństwie – od kłódek i zamków po systemy monitoringu i bezpieczeństwo dostępu do sieci komputerowych. Tak opracowana formuła targowa powoduje, że na targi przyjeżdżają wszyscy specjaliści związani z bezpieczeństwem mienia i osób z całej Anglii. 

W bieżącym roku na targi Firex zwiedziło ponad 17 000 profesjonalistów z branży bezpieczeństwa przeciwpożarowego (zarejestrowani zwiedzający), a dobra lokalizacja stoiska GERDA - naprzeciw wejścia głównego – spowodowała, że większość z nich odwiedziła nasze stoisko. 

Pracownicy Gerda Security Products odnotowali w tym roku rekordową liczbę osób zainteresowanych prezentowanymi produktami: 
1. Drzwi przeciwpożarowe do mieszkań TCR i komunalne CFD
2. Rodzina zamków G2000 (angielski bliźniak zamka ZX),
3. Skrzynki informacyjne standardowe i wzmocnione, PIB, HSSPIB, ACB.
z których tylko drzwi CFD są wytwarzane przez GSP, UK a pozostałe pochodzą z naszych fabryk.

Zainteresowani to głównie osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo pożarowe nieruchomości mieszkalnych: inspektorzy zabezpieczeń ppożzarówno ze strony straży pożarnej jak i zarządów zasobów mieszkaniowych oraz nieruchomości publicznych i komercyjnych, architekci, strażacy czy inwestorzy i deweloperzy. Większość osób to Brytyjczycy, ale nasze stoisko odwiedzili także goście z Afryki, Azji i Europy kontynentalnej. 

Do wyobraźni odwiedzających sugestywnie przemawiała prezentacja szczelności dymowej drzwi TCR i produkowanych przez GSP drzwi komunalnych. 

"A mnie było szczególnie miło, gdy stoisko odwiedzali Polacy, którzy nazwę GERDA rozpoznają z czasów życia w Polsce, a obecnie jako profesjonaliści różnych branż pracują w Anglii – miałem przyjemność rozmawiać z polskim architektem, pracownikami samorządów lokalnych a także ze strażakiem i inspektorem. Równie miłe było przyjęcie podziękowań od całej ekipy GSP za wsparcie jakie w ich codziennej pracy otrzymują od nas, od spółek grupy GERDA – podziękowania te przekazuję teraz wszystkim Państwu" - mówi Cezary Rychlik, specjalista HZ odpowiedzialny za rynek brytyjski.

Więcej informacji o firmie GERDA na: gerda.pl


Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u