Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1214 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 3 Kwietnia 2020

Podziel się    

Promocja MONOBLOK STIEBEL ELTRON WYSTARTOWAŁA! Poznaj gotowe rozwiązania.

3 Kwietnia 2020
Od kwietnia do końca sierpnia 2020 roku w STIEBEL ELTRON trwa promocja na dwa pakiety nowoczesnych, powietrznych pomp ciepła. Dedykowane są one nowym domom o powierzchni 100-220 m2 oraz domom nowym i modernizowanym, o powierzchni 220-400m2. Dodatkowymi walorami pomp jest możliwość podłączenia ich do instalacji fotowoltaicznej, a także uzyskania dofinansowania z programu Czyste Powietrze.
Zestawy pomp ciepła HPA-0 8 CS Plus oraz HPA-0 13 C Premium to kompleksowe, wysokiej energetycznej klasy systemy, które w ekologiczny sposób zapewnią zarówno ogrzewanie, jak i chłodzenie budynków.

Pompuj czyste ciepło do swojego domu

W ramach trwającej do końca sierpnia promocji STIEBEL ELTRON proponuje zestawy inwerterowych, monoblokowych pomp ciepła. MONOBLOK to rodzaj konstrukcji, który w całości produkowany i montowany jest w fabryce. Wszystkie elementy - wentylator, parownik, sprężarka, zawór rozprężny oraz skraplacz - zamknięte są w jednym urządzeniu. Całość połączeń instalacji wewnątrz pompy zawierających gaz chłodniczy wykonywana jest również w czasie procesu produkcji. Układ termodynamiczny zostaje napełniony gazem chłodniczym, następnie zostaje szczelnie zamknięty i przetestowany w sposób niezwykle skrupulatny. Dzięki temu, pompa ciepła jest hermetyczna.

Zainwestuj w niezależność energetyczną i ciesz się komfortem

Pompy ciepła STIEBEL ELTRON zamieniają energię nagromadzoną w powietrzu, wodzie i glebie na ciepło. To ekologiczne rozwiązanie zapewnia wysoką wydajność funkcjonowania. Kompletna i kompaktowa struktura projektu pomp ciepła gwarantuje prostotę montażu.
 
Promocja – najlepsze ceny w pakietach STIEBEL ELTRON

Pakiety promocyjny STIEBEL ELTRON spełniają wymagania programu CZYSTE POWIETRZE,w ramach którego właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie w przypadku modernizacji i wymiany starych pieców na ekologiczne ogrzewanie.

Dlatego warto wybrać pompy ciepła typu MONOBLOK STIEBEL ELTRON:

 - Atrakcyjne ceny na rynku za monoblokową, powietrzną pompę ciepła HPA-O 8 CS Plus flex Set oraz HPA-O 13 Premium basic Set w pakietach od STIEBEL ELTRON.
 - Możliwość rozbudowania systemu grzewczego o nowoczesne zbiorniki buforowe i c.w.u. dostosowane do indywidualnych potrzeb domowników.
 - Najlepszy stosunek jakości monoblokowej pompy ciepła do ceny: otrzymujesz sprawdzony w polskich warunkach system grzewczy do Twojego domu od markowego producenta.
 - Najlepsze rozwiązanie systemu grzewczego dla Twojego portfela. Możesz uzyskać dodatkowe wsparcie finansowe z rządowego programu CZYSTE POWIETRZE oraz wykorzystać ulgę podatkową, jeśli modernizujesz swój stary system grzewczy.
 - Bezpieczna, hermetycznie zamknięta na etapie produkcji konstrukcja monoblokowa do instalacji na zewnątrz Twojego domu.
 - Bardzo cicha praca jednostki zewnętrznej. Dla Twojego komfortu i sąsiadów. Poziom mocy akustycznej wynosi tylko 50 dB.
 - Najprostszy montaż systemu dla Instalatora, bezpłatny nadzór uruchomienia. Dodatkowo serwis gwarancyjny i pogwarancyjny STIEBEL ELTRON
 - Prestiż dołączenia do grona Klientów STIEBEL ELTRON: osób myślących ekologiczne, świadomych efektywności energetycznej i długoterminowych oszczędności w budżecie domowym.

Szczegóły promocji znajdziesz na: www.pompaciepla.com.pl/monoblok

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u