Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 813 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 16 Lipca 2018

Podziel się    

Promocja SOCZYSTE LETNIE CENY na instalacje PV małej mocy

16 Lipca 2018
Mała instalacja fotowoltaiczna pozwala na wysokie bieżące wykorzystanie energii elektrycznej. Dzięki temu nie ma potrzeby magazynować energii w sieci i oddawać energetyce „prowizję” (0,2 kWh za 1 kWh magazynowanej energii). Dzięki naszym zestawom „wyciśniesz” jeszcze więcej korzyści z produkowanej własnej energii elektrycznej.

Długie letnie dni dostarczają najwięcej darmowej i czystej energii słonecznej. Instalacje fotowoltaiczne mogą się składać już z 2 paneli i znajdować zastosowanie w najmniejszych obiektach. Nowa promocja "SOCZYSTE LETNIE CENY" obejmuje właśnie najmniejsze instalacje w których zastosowano OD 2 DO 12 PANELI MONOKRYSTALICZNYCH JA SOLAR 290. Cechują się one bardzo wysoką sprawnością, co pozwala zmniejszyć wymaganą powierzchnię zabudowy dla uzyskania określonej mocy instalacji. Panele są obejmowane 10-letnią gwarancją podstawową i 25-letnią na liniowy spadek sprawności.

Małe instalacje fotowoltaiczne mogą zapewniać wysoki stopień tzw. autokonsumpcji energii. Energia elektryczna wytwarzana przez instalację
może być w wysokim stopniu zużywana bezpośrednio na miejscu. Dzięki temu mniej energii będzie oddawanej do sieci elektroenergetycznej i tym samym mniej energii zostanie oddanej sprzedawcy energii jako "prowizja" za korzystanie z sieci (za każdą oddaną 1 kWh można odebrać 0,8 kWh energii w przypadku instalacji o mocy 10 kWp, 0,2 kWh stanowi oddawaną przez właściciela instalacji PV "prowizję").

To co jest bardzo istotne to fakt, że nasze ceny są CENAMI BRUTTO KOMPLETNYCH INSTALACJI fotowoltaicznych WRAZ Z MONTAŻEM. Zatem przyszły użytkownik systemu może już na samym początku poznać w pełni koszt inwestycji. Przewidywany efekt ekonomiczny można oszacować dokonując samodzielnej kalkulacji w Kalkulatorze PV. Zakupu instalacji można dokonać za pomocą własnych środków finansowych, z wykorzystaniem ewentualnych lokalnych dotacji jak też korzystając z atrakcyjnego systemu rat 50x0%.

Więcej informacji na stronie: www.hewalex.pl


Galeria:


powrót





Bruk Bet








oferta eksperta






freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u