Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 364 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 21 Marca 2023

Podziel się    

Świet(l)ne wrażenia po otwarciu warszawskiego Domu Marki Nowodvorski Lighting

21 Marca 2023
W dniach od 15 do 17 marca, w warszawskiej Defabryce przy ul. Duchnickiej  3 w Warszawie, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – oficjalne otwarcie Domu Marki Nowodvorski Lighting. Z tej okazji goście mogli zapoznać się z tegorocznymi nowościami z oferty, a dodatkowo wziąć udział w inspirujących dyskusjach i szkoleniach, rozjaśniających techniczne kwestie związane z nowoczesnym oświetleniem.
 
 

Każdy dom to inna historia, inne potrzeby i możliwości projektowe. Aby przestrzeń spełniała swoją funkcję i była przyjazna dla każdego użytkownika jej kreacja wymaga rozmów i uwzględnienia definiowanych oczekiwań. I taki też był punkt wyjścia dla powstania konceptu Domów Marki – dialog z projektantami, architektami, partnerami biznesowymi i dekoratorami wnętrz. Ich sugestie pomogły stworzyć przestrzeń, której głównym zadaniem jest inspiracja oraz wsparcie techniczne na każdym etapie projektu.


W trakcie Dni Otwartych, od 15 do 17.03, Dom Marki Nowodvorski Lighting odwiedziło ponad stu pięćdziesięciu projektantów i parterów biznesowych oraz kilkudziesięciu klientów indywidualnych. Fot. Nowodvorski Lighting

 
W trakcie Dni Otwartych Dom Marki Nowodvorski Lighting odwiedziło ponad stu pięćdziesięciu projektantów i parterów biznesowych oraz kilkudziesięciu klientów indywidualnych. Specjaliści wzięli udział w branżowych szkoleniach, dotyczących m.in. najnowszych trendów oraz kreowania charakteru wnętrza poprzez dobór odpowiedniej temperatury, mocy i stylistyki oświetlenia. Eksperci Design Lab, czyli działu projektowego firmy Nowodvorski Lighting, opowiedzieli też o możliwościach aranżacyjnych systemu Cameleon i różnorodnych obliczach kolekcji MONO. Atrakcją specjalną była możliwość skonsultowania własnego projektu oświetlenia z Martą Czerkies Home Designer – znaną z programów TV projektantką wnętrz.

 
Domy Marki Nowodvorski Lighting to kolejny etap na drodze rozwoju firmy, a warszawska inicjatywa jest już drugim projektem. Pierwszy Dom Marki powstał w 2022 roku, przy ulicy Głogowskiej 161 w Poznaniu.

www.nowodvorski.com
 

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u