Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1265 razy
Opublikowano przez: Administrator
Data publikacji: 23 Maja 2008

Podziel się    

Wybieramy przyciski

23 Maja 2008
Szklane bądź wykonane z tworzyw sztucznych. Białe lub czarne. Pojedyncze albo podwójne. Wybór przycisków spłukujących jest praktycznie nieograniczony.

Wybieramy przyciski
Najważniejsze, aby przy zakupie, nie kierować się tylko i wyłącznie modą, ale dopasować przycisk do wystroju wnętrza. W sklepach i hurtowniach instalacyjnych półki aż uginają się od przeróżnych modeli i wzorów, dlatego z właściwym wyborem nie powinniśmy mieć większego problemu.
Przyciski czy pokrętła?
Po pierwsze powinniśmy wziąć pod uwagę czynnik ekonomiczny. W przypadku WC najoszczędniej zakupić przyciski wyposażone w dwa klawisze – jeden opróżniający całą spłuczkę, drugi ograniczający zużycie wody nawet o połowę. Co prawda są one nieco droższe, ale wydane pieniądze szybko zwrócą się w rachunkach. Możemy też pomyśleć o tzw. armaturze obrotowej.
- Opracowany przez nas mechanizm spłukujący do WC działa na podobnej zasadzie jak tradycyjne baterie do umywalki czy wanny i zapewnia spójny wygląd całego pomieszczenia – mówi Andrzej Majewski z firmy Tece- Regulacja ilości wody do zależy tylko od kierunku obrotu pokrętła.
Znaleźć igłę w stogu siana
Oprócz tak ekskluzywnych i nowoczesnych rozwiązań w sklepach spotkać możemy także tradycyjne przyciski wykonane z tworzyw sztucznych, stali szlachetnej, tytanu lub coraz bardziej popularnego szkła. O tym, czy dany model będzie w łazience praktycznie niewidoczny, czy też stanie się elementem charakterystycznym i podkreślającym wystrój wnętrza przesądza w decydującym stopniu wybór koloru i sposób montażu.
- W modułowej kolekcji szklanych przycisków TECEloop, to kupujący decyduje o tym, czy przycisk, będzie miał jednolitą barwę pasującą do płytek, czy też zdecyduje się indywidualny dobór koloru np. klawiszy spłukujących – dodaje Majewski
Producenci materiałów łazienkowych, zdają sobie sprawę z tego, że to, czy ich produkty będą się sprzedawać, zleży w dużej mierze od panującej mody i nowoczesnego wzornictwa. Starają się zatem na bieżąco odpowiadać na nasze rosnące oczekiwania – okazuje się, że nie tylko estetyczne. Dla wygody możemy nabyć mi. in przyciski elektroniczne, które o spuszczeniu wody pomyślą za nas. Jeśli szczególna wagę przywiązujemy higieny bez problemu nabędziemy produkty pokryte jonami srebra, które z kolei skutecznie zabezpieczają przed rozwojem bakterii i drobnoustrojów. Dzięki temu korzystanie z łazienki może być nie tylko komfortowe, ale i bezpieczne dla naszego zdrowia.


POMYSŁ NA DOM zaprasza również do odwiedzenia działu: PROJEKTY DOMÓW prezentującego gotowe projekty domów jednorodzinnych, wolnostojące.


Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u