Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 1396 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 15 Czerwca 2018

Podziel się    

Wygraj spokój na lata w loterii Vidaron!

15 Czerwca 2018
Drewniany płot, meble ogrodowe, wykonana z drewna altana czy pergola – wszystkie te elementy wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Jeśli do ich malowania wybierzemy wyroby marki Vidaron, zyskamy podwójnie – nie tylko skuteczną ochronę, lecz również szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród!

Marka Vidaron – producent wysokiej jakości produktów do ochrony i dekoracji drewna – przygotowała specjalną loterię. Jak wziąć w niej udział? Wystarczy zakupić dowolny produkt Vidaron (w dniach od 21.05.2018 do 12.08.2018 roku) i zachować paragon, a następnie zarejestrować go zgodnie z zasadami zabawy. Spośród wszystkich poprawnie nadesłanych zgłoszeń losowane będą atrakcyjne nagrody, które z pewnością sprawdzą się w każdym ogrodzie: zestawy grillowe, hamaki i kosiarki Viking iMow. Nagrodę główną w loterii stanowi samochód Toyota C-HR.

Wykorzystanie rozwiązań Vidaron zapewnia trwałą i skuteczną ochronę drewna użytkowanego zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Do wyboru mamy szeroką gamę wyrobów, m.in. Olej do Tarasów, Lakierobejcę Ochronną Ultra Trwałą czy też Renowacyjny Impregnat do Drewna. Wystarczy dopasować produkt do naszych oczekiwań, wybrać kolor i chwycić za pędzel!

Zapraszamy do udziału w loterii Vidaron – szczegółowe informacje i regulamin dostępne są na stronie: http://www.wygrajspokojnalata.pl/

Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u