Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

PetraZen - murek, który da Ci nowe możliwości

10 Kwietnia 2017
Chcesz, by ogrodzenie Twojego domu wyróżniało się na tle innych, a Tobie zapewniało poczucie bezpieczeństwa i komfortu? Wybierz murki gabionowe PetraZen - najnowszy produkt od Betafence.

Nowoczesny i oryginalny design to cecha coraz częściej pożądana przez osoby planujące wymianę bądź montaż nowego ogrodzenia. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu wszyscy chcemy, bo nasze posesje były dla nas nie tylko azylem, lecz także cieszyły oko pięknym wyglądem. Dlatego też murki gabionowe z roku na rok zyskują zwolenników.

Odpowiadając na potrzebę rynku przygotowaliśmy nowy model tego produktu: PetraZen. Podobnie, jak nasze flagowe murki Zenturo, składa się on z paneli, słupów oraz wypełnienia. Zmieniły się jednak materiały, których używamy, a przy okazji zwiększyła funkcjonalność.

Swoboda designu

W murkach gabionowych PetraZen wykorzystujemy panele Nylofor F, wyróżniające się subtelnym designem i bardzo dużą wytrzymałością. Dzięki temu swobodnie dopasujesz je do wyglądu swojej posesji, niezależnie od jej stylu architektonicznego.

Możliwości aranżacyjne poszerza wypełnienie, zależne od Twojego gustu. Jeśli np. chcesz, by Twoje ogrodzenie przybliżało Cię do natury i ładnie komponowało się z drzewami w ogródku, możesz je wypełnić drewnem lub korą drzew. Z kolei jeżeli masz ochotę, by zlewało się z elewacją domu, wybierz kamienie w odpowiednim kolorze.Co ważne, wypełnienie możesz w każdej chwili zmienić, jeśli tylko zmieni się Twoja koncepcja wizualna. Wystarczy tylko zdjąć górny panel, by wyjąć stary materiał, a później wsypać nowy. Jeśli jednak zależy Ci na tym, by raz zamontowane ogrodzenie służyło Ci przez lata - bez obaw: wymiana wypełnienia nie jest konieczna.

Nowe możliwości

Murek gabionowy PetraZen, mimo pozornie skomplikowanej budowy, jest relatywnie szybki w montażu. Oczywiście, sam proces najlepiej oddać w ręce specjalistów, ale wprawieni majsterkowicze też powinni sobie z nim poradzić, używając dostępnych instrukcji.Co więcej, ten model skonstruowaliśmy w taki sposób, by dać Ci możliwość łączenia przęseł pod dowolnym kątem. W praktyce oznacza to, że możesz je ustawić w dowolnej linii, nie tylko prostej lub pod kątem 90 stopni.

Bezpieczeństwo i prywatność

Atrakcyjny wygląd to oczywiście nie jedyna cecha murków PetraZen. Najważniejszą jest komfort i poczucie bezpieczeństwa, które dają. Ich budowa gwarantuje trwałość na lata, zapewnia wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne oraz utrudnia niepowołanym osobom przedostawanie się na teren Twojej posesji.

Co więcej, szczelne wypełnienie murku sprawia, że możesz odciąć się od wzroku przechodniów i sąsiadów w czasie odpoczynku w ogrodzie, co jeszcze zwiększa poczucie prywatności. Dodatkowo murek pomaga tłumić hałasy płynąca spoza posesji, a także wyłapuje przykre zapachy, podnosząc Twój komfort w czasie odpoczynku czy pracy w ogrodzie.

Murki gabionowe PetraZen dają Ci więc wszystko, czego potrzebujesz: swobodę, bezpieczeństwo oraz atrakcyjny wygląd ogrodzenia. Czego chcieć więcej?

Więcej informacji znajdziesz na www.ogradzamy.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 8325 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 10 Kwietnia 2017

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u