Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

automatyka budynkowa ABB

ABB automatyka budynkowa

ABB Sp. z o.o.
ul. Żegańska 1
04-713 Warszawa

Telefon: +48 2222 3 7777

e-mail: kontakt@pl.abb.com

www.abb.pl

ABB (ABBN: SIX Swiss Ex) jest liderem nowatorskich technologii z wszechstronną ofetą dla branż cyfrowych. Obecnie, mając za sobą ponad 130 lat tworzenia innowacji, firma jest czołowym graczem w branżach cyfrowych. Swoją działalność prowadzi w ramach czterech globalnych biznesów - Elektryfikacji, Automatyki Przemysłowej, Systemów Napędowych oraz Robotyki i Automatyki Dyskretnej - wspieranych przez wspólną platformę cyfrową ABB Ability(tm). Wiodący na rynku biznes Produktów i Systemów Energetyki ABB (Power Grids) zostanie w 2020 roku sprzedany firmie Hitachi. ABB działa w ponad 100 kajach świata i zatudnia około 147 000 pracowników.Więcej informacji o firmie znajdziesz na www.abb.pl
Inteligentne systemy marki ABB podnoszą komfort życia i zapewniają bezpieczeństwo. Umożliwiają sterowanie oświetleniem, temperaturą i domowymi sprzętami oraz obsługują urządzenia monitorujące czujniki dymu i wilgotności. Do inteligentnych rozwiązań oferowanych przez firmę ABB należą m.in.:

automatyka dla domu i mieszkania ABB-free@home
systemy domofonowe ABB Welcome
inteligentne systemy budynkowe ABB i-bus KNX
wyłączniki światła
Więcej o ofercie firmy znajdziesz na
new.abb.com/low-voltage/pl/produkty/automatyka-domowa-i-budynkowa

Sterowanie instalacjami domowymi tak proste, jak nigdy dotąd.
Po prostu inteligentny. Produkty ABB-free@home® pozwalają zbudować prawdziwie inteligentny dom. System obsługuje m.in. żaluzje, światła, ogrzewanie, klimatyzację, system domofonowy oraz sceny pomieszczeniowe.

>> Przeczytaj więcej o ABB-free@home®
Inteligentny dom i zaawansowane sterowanie budynkami
System KNX i-bus firmy ABB to inteligentny system instalacyjny, który spełnia najwyższe wymogi w zakresie nowoczesnego sterowania domami i budynkami.  System KNX i-bus firmy ABB opiera się na prostej i sprawdzonej technologii KNX, która została przyjęta jako pierwszy na świecie otwarty standard sterowania wszystkimi typami inteligentnych budynków — przemysłowych, użytkowych i mieszkaniowych.

>> Przeczytaj więcej o ABB i-bus KNX

Bezpieczne powitanie
Drzwi wejściowe to brama między dwoma światami — prywatnym i publicznym. Takie miejsce powinno być jak najbardziej bezpieczne. Funkcje sterowania drzwiami dostępne w produktach firmy ABB otwierają nowe możliwości. Zapewnią one pełne bezpieczeństwo, większy komfort i nowoczesny wygląd. Systemy sterujące drzwiami są idealnym rozwiązaniem zarówno w przypadku nowych, jak i modernizowanych budynków każdego typu.

 >> Pzeczytaj więcej o ABB WELCOME - Systemy domofonowe
 

 

Innowacyjne wyłączniki światła
Nowoczesne wyłączniki światła to nie tylko podstawowe wyposażenie domu. To przedmioty, które zachwycają wzornictwem. Dzięki połączeniu innowacyjnej technologii z estetycznym wyglądem wzbogacają wygląd wnętrz.

>> Zapoznaj się z ofertą wyłączników światła

Więcej o poduktach znajdziesz na
new.abb.com/low-voltage/pl/produkty/automatyka-domowa-i-budynkowapowrót


Odwiedzono: 6761 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 28 Czerwca 2019

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u