Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

automatyka do bram Faac

Faac automatyka do bram

FAAC Polska Sp. z o.o.
ul. Kopijników 12
03-274 Warszawa

tel: 022 814 14 22
fax: 022 814 20 24

e-mial: faac@faac.pl

www.faac.pl
Projektowanie, konstruowanie i dostarczanie najbezpieczniejszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań, związanych z wszelkiego typu potrzebami w automatyce i kontroli dostępu w ruchu pieszym i samochodowym,  to działania, które od 1965 roku charakteryzują firmę FAAC.

W Polsce produkty firmy obecne są od 1998 roku - obecnie znane ze swej trwałości oraz niezawodności. To produkty, które są w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Priorytetem Firmy FAAC jest także bezpieczeństwo i zapobieganie ewentualnym wypadkom związanym z automatycznym działaniem bram, drzwi i zapór. Bezpieczeństwo gwarantuje technologia hydrauliczna - uznana w świecie za najbezpieczniejszą, jak również dostosowanie wyrobów FAAC do standardu UNI 8612, oraz najnowszych europejskich wymagań dla uzyskania znaku CE.

Firma FAAC rocznie produkuje ponad 300 tysięcy napędów, a wszystkie są zgodne z normami europejskimi gwarantowanymi przez powszechnie uznane instytucje. FAAC jest niekwestionowanym liderem w sektorze automatyki w całej Europie i od 1965 roku oferuje swoim klientom najlepszy produkt zaznaczając, iż jest to:

AUTOMATYKA NA CAŁE ŻYCIE

Więcej przeczytasz na www.faac.plpowrót


Odwiedzono: 5717 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 16 Stycznia 2015

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u