Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

1% dla Łukasza

26 Lutego 2014
Jak co roku piszę do Państwa w imieniu mojego synka Łukasza, żeby podziękować za przekazane na jego konto wpłaty.

Łukasz ma 7 lat. Jest opóźniony w rozwoju psychoruchowym. Nie mówi, ma problemy z równowagą. Nieprecyzyjnie posługuje się palcami dłoni. Wymaga codziennej rehabilitacji, szczególnie w zakresie ruchowym i komunikacyjnym. Jest dzieckiem bardzo pogodnym, wrażliwym i uśmiechniętym. A przy tym obserwatorem z doskonałą pamięcią.

Państwa zeszłoroczne wpłaty pozwoliły na jego udział w turnusach rehabilitacyjnych. Dzięki Państwa wsparciu mógł on także rozpocząć komunikację alternatywną. Zaczyna się porozumiewać za pomocą symboli. Jest to na początku proces bardzo żmudny, ale w wielu przypadkach daje doskonałe rezultaty. Łukasz szuka porozumienia z otoczeniem i coraz chętniej sięga do swojej książeczki z symbolami nazwanej „gadułką”. Zaczął odnajdywać się w grupie rówieśników. Bardzo lubi spacery z psem. Otwierają go na nowe wyzwania, zwiększają samodzielność ruchów, budzą ciekawość świata.

Mimo, że do tej pory jego choroba nie została zdiagnozowana wierzę, że mózg Łukasza dzięki tego typu ćwiczeniom zacznie działać na poziomie umożliwiającym mu samodzielność.
Wiem, że ten postęp nie byłby możliwy bez Państwa wsparcia. Wszystkim, którzy włączyli się w pomoc dla Łukasza w ubiegłym roku i zechcą zrobić to również w tym - bardzo, bardzo dziękuję.

Aby przekazać 1% podatku na rehabilitację Łukasza wystarczy podać w odpowiedniej rubryce nazwę fundacji i numer wpisu do KRS (Krajowego Rejestru Sądowego), czyli:
Fundacja Banku Zachodniego WBK SA
KRS 0000120807 z dopiskiem 1% dla Łukasza ŻamejciaPozdrawiam

Paulina ŻamejćGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1742 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 26 Lutego 2014

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u