Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Dębiccy pierwszoklasiści z plecakami od Śnieżki

7 Września 2016
W piątek, 2 września br. na dębickim Rynku odbył się finał akcji „Bezpieczna droga do szkoły”, organizowanej przez Urząd Miejski w Dębicy. W gronie firm wspierających inicjatywę znalazła się FFiL Śnieżka SA.

„Bezpieczna droga do szkoły” to program edukacyjny propagujący wśród dzieci klas pierwszych szkół podstawowych w Dębicy zasady bezpiecznego zachowania na drodze, które pozwalają uniknąć możliwych zagrożeń w trakcie pieszych bądź rowerowych podróży do i z placówki. 
 
Podczas piątkowego finału akcji na dębickim Rynku na pierwszoklasistów czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci mogły zapoznać się z regułami bezpiecznego zachowania na jezdni, a także porozmawiać o nich z funkcjonariuszami różnych służb. 
 
Dużym zainteresowaniem cieszyła się strefa malowania znaków drogowych, którą specjalnie dla maluchów przygotowała FFiL Śnieżka SA. Firma przekazała również plecaki z odblaskowymi elementami, które zostały wręczone podczas spotkania. – Cieszymy się, że dzięki wspólnemu malowaniu dzieci nie tylko świetnie się bawiły, ale także poznawały znaki drogowe. Doceniając edukacyjny wymiar akcji, postanowiliśmy się w nią włączyć również w aspekcie rzeczowym. Mamy nadzieję, że przekazane przez nas plecaki będą towarzyszyły najmłodszym w wielu bezpiecznych wyprawach – tłumaczy Aleksandra Małozięć, Specjalista ds. komunikacji korporacyjnej.
 
FFiL Śnieżka SA czynnie angażuje się w liczne akcje społeczne, organizowane na Podkarpaciu, na terenie którego zlokalizowana jest firma. Jest też autorem wielu z nich. W ostatnich dniach sierpnia z inicjatywy Śnieżki powstał chociażby nawiązujący do historii regionu mural w Rzeszowie.Galeria:


powrót


Odwiedzono: 858 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 7 Września 2016

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u