Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

FFiL Śnieżka SA wsparła budowę pierwszego w Polsce Domu Ronalda McDonalda

16 Października 2015
Dom Ronalda McDonalda, zwany „Dom poza domem” powstał z myślą o rodzicach, których dzieci przebywają na oddziałach Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie  Prokocimiu. Jego budowę wsparła m.in. Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA, przekazując swoje produkty potrzebne do jego wymalowania.

„Dom poza domem” jest miejscem, w którym rodzice chorych dzieci będą mogli odpocząć i zregenerować siły, a także skupić się na wspieraniu dziecka w walce z chorobą, bez obaw o koszty związane z dojazdami do szpitala bądź z wynajęciem hotelu.

Włączyliśmy się w tę inicjatywę, ponieważ wierzymy, że bliski kontakt rodziców z chorymi dziećmi wpłynie pozytywnie na leczenie małych pacjentów i pozwoli im na szybszy powrót do zdrowia, a tym samym do własnych domów – mówi Łukasz Dobrowolski, Dyrektor ds. Marketingu FFiL Śnieżka SA.

Dom Ronalda McDonalda składa się z 20 pokoi, wspólnego salonu, kuchni, jadalni, a nawet pralni, wszystko po to aby stworzyć rodzinom chorych dzieci jak najlepsze warunki pobytowe. Śnieżka wsparła budowę pierwszego w Polsce „Domu poza domem”, przekazując swoje wyroby na pomalowanie ścian, których łączna powierzchnia wynosi 3 850 m².

Akcja ta wpisuje się w prowadzone przez Śnieżkę działania z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, dlatego mocno trzymamy kciuki za kolejne podobne inicjatywy w Polsce - dodaje Łukasz Dobrowolski.

Uroczyste otwarcie pierwszego w Polsce Domu Ronalda McDonalda miało miejsce 13 października 2015 r. w Krakowie.

Więcej na www.sniezka.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1173 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 16 Października 2015

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u