Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Pomóżmy najmłodszym razem z FIBARO - Christmas Charity Expedition

12 Grudnia 2014
Święta coraz bliżej, jednak nie każde dziecko może liczyć na wyjątkowe prezenty pod choinką. FIBARO, chcąc, by Boże Narodzenie było dniem spełnionych marzeń, dniem pełnym niespodzianek i radości, rozpoczyna 12 grudnia wyjątkową akcję - „Christmas Charity Expedition”. Każdy z nas będzie mógł pomóc Świętemu Mikołajowi, dotrzeć na czas z prezentami do Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu – wystarczy jedno kliknięcie.

W piątek 12 grudnia uruchomiona zostanie specjalna strona internetowa akcji Fibaro Charity Expedition (www.xmas.fibaro.com). – Zależy nam na tym, aby zebrać jak największą liczbę osób, które pomogą naszemu Świętemu Mikołajowi dotrzeć na czas z prezentami do domu dziecka nr 3 w Poznaniu – mówi Ewa Bujak z Fibar Group_. – Chcemy wykorzystać fakt, iż nasza firma ma zasięg ogólnoświatowy i dzięki temu połączyć nasze siły, by pomagać globalnie tym, którzy lokalnie tego potrzebują – dodaje Bujak.

W trakcie trwania akcji Mikołaj, wraz ze swoim świątecznym pomocnikiem, małym Motion Sensorem - będzie podróżować po wirtualnej mapie świata, odwiedzając poszczególnych partnerów FIBARO. Każdy internauta w bardzo prosty sposób może przyłączyć się do tej wyjątkowej wyprawy i za pomocą kliknięcia w specjalny przycisk, przesunąć jego sanie w kolejne miejsce na mapie. Co ważne, użytkownik będzie mógł kliknąć przycisk tylko raz dziennie. – W momencie, gdy nasz Mikołaj dotrze do któregoś z partnerów FIBARO, na stronie pojawi się filmik z wyjątkowymi, świątecznymi życzeniami od konkretnego teamu – wyjaśnia Ewa Bujak. – W ten sposób, nasza strona zamieni się w jedną dużą globalną kartkę ze świątecznymi życzeniami – dodaje.

Fibaro Charity Expedition potrwa do 23 grudnia, Święty Mikołaj ma do przebycia 53 150 km w 12 dni – tylko od aktywności użytkowników zależy czy przybędzie z prezentami do Domu Dziecka nr 3 na czas.

Pomóc Mikołajowi możesz wchodząc na stronę www.xmas.fibaro.comGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1582 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 12 Grudnia 2014

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u