Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Społeczność Podróżników dla Martynki

9 Czerwca 2011
1 czerwca 2011 roku, w Dzień Dziecka, Centrum Rezerwacji Tanie-Loty.com.pl razem z serwisem Siepomaga.pl rozpoczęło akcję na Społeczności Podróżników pod hasłem "Pomagamy Martynce!", której celem jest zbiórka 2000 zł na zakup protez rączek dla 4-miesięcznej dziewczynki. Od tego dnia użytkownicy Społeczności Podróżników Tanie-Loty.com.pl gromadzą punkty za każdą aktywność w serwisie, te zaś przeliczane będą na pieniądze, które organizator wpłaci na rzecz zbiórki.

Każdy użytkownik wspiera akcję poprzez najprostsze czynności: dodając zdjęcia, filmy, dyskutując I komentując wypowiedzi innych, prowadząc swojego bloga w serwisie, czy zapraszając znajomych. Każde zdobyte w ten sposób 100 punktów to 10 zł na wpłacone na zbiórkę. Zasady naliczania punktów za aktywność określa odpowiedni regulamin.
 
Martynka jest beneficjentką akcji Siepomaga.pl. Urodziła się z niedorozwojem kończyn górnych. Akcję zbierania punktów dla dziewczynki zorganizował wydawca Społeczności Podróżników Tanie-Loty.com.pl, firma Artweb-Media. Pieniądze, które uda się w ten sposób uzyskać, zostaną przeznaczone na zakup protez lub implantów rąk dla dziewczynki.
 
Inicjatywa ma ponadto za zadanie zintegrować i zaangażować jak największą liczbę uczestników społeczności, których w tej chwili jest ponad 650.
Akcja "Pomagamy Martynce!" zostanie zakończona w chwili uzbierania przez społeczność 20 000 punktów. Wówczas organizator przekaże pieniądze na konto zbiórki Siepomaga.pl. Aktualną liczbę punktów, które zostały do uzbierania, wyświetla licznik znajdujący się na stronie http://www.tanie-loty.com.pl/spolecznosc.
 
Strona internetowa akcji "Pomagamy Martynce!":
http://www.tanie-loty.com.pl/spolecznosc/podroze/pomagamy-martynce-ty-klikasz-my-placimy.htm
 
Z Tanie-Loty.com.pl można wspierać akcje charytatywne również:- dokonując rezerwacji biletów lotniczych, hoteli, parkingów i samochodów na grupie serwisów Tanie-loty.com.pl - część dochodów z tych serwisów przeznaczamy na akcje charytatywne - więcej na ten temat na stronie Pomagasz nam pomagać.- wpłacając dowolną sumę bezpośrednio na konto zbiórki dla Martynki: http://siepomaga.pl/r/r-martynka.Galeria:


powrót


Odwiedzono: 2202 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 9 Czerwca 2011

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u