Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Wielki Finał WOŚP - Śnieżka po raz kolejny zagrała rekordowo

17 Stycznia 2018
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA od wielu lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Również podczas 26. Finału wywodząca się z Podkarpacia firma, wspomogła fundację za pośrednictwem dwóch lokalnych sztabów. W tym roku datek od Śnieżki wyniósł łącznie 60 000 zł.

26. Finał WOŚP odbył się 14 stycznia 2018 roku pod hasłem: "Wyrównania szans w leczeniu noworodków". W akcję, jak co roku, włączyły się całe rzesze Polaków oraz firmy działające na rodzimym rynku. W imieniu FFiL Śnieżka SA, tuż przed tradycyjnym "Światełkiem do nieba" na Dębickim Rynku, czek na kwotę 50 000 zł dla sztabu "Dębica Kwiatek" przekazała Aleksandra Małozięć, Manager ds. Komunikacji Korporacyjnej w FFiL Śnieżka SA, zaś datek w wysokości 10 000 zł dla podsztabu zlokalizowanego w Pustkowie Osiedlu wręczyła Dominika Kurzawa, Specjalista ds. Public Relations w FFiL Śnieżka SA.

Śnieżka od lat angażuje się w działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która realnie wpływa na poprawę jakości leczenia w polskich szpitalach. Przez 26 lat działalności Fundacja Jerzego Owsiaka zapewniła niezbędny sprzęt nie tylko dla najmłodszych pacjentów, lecz również dla osób starszych, które także potrzebują specjalistycznej opieki zdrowotnej. - Idea WOŚP jest bardzo bliska inicjatywom społecznym Śnieżki. Remontując szpitale w ramach naszego programu "Dziecięcy świat w kolorach" na co dzień dotykamy niełatwej rzeczywistości oddziałów dziecięcych. Między innymi dlatego od lat granie z Orkiestrą jest "pewniakiem" w naszym kalendarzu. Wszystko po to, by pomóc w zapewnianiu możliwie największej liczbie pacjentów najlepszej opieki medycznej - komentuje Aleksandra Małozięć.

Dodatkowym wsparciem dla WOŚP ze strony Śnieżki jest tradycyjne już przekazanie przedmiotów na licytacje, z których cały dochód przekazany został na rzecz fundacji.

Zapraszamy do obejrzenia relacji na firmowym kanale Śnieżki:
https://www.youtube.com/watch?v=0wXworN4-g8Galeria:

powrót


Odwiedzono: 1247 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 17 Stycznia 2018

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u