Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Betafence zaprasza do zapoznania się z nowym portalem eksperckim www.ogradzamy.pl

6 Marca 2012
Znajdziesz tutaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące ogradzania. Spójrz, jakie to proste.

 
 
 
 
 
 
Wejdź do strefy dedykowanej Tobie

Wybierz Strefę Klienta lub Strefę Architekta, by poruszać się w obszarze idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb.

Zobacz jak łatwo ogrodzisz swój dom

Przekonaj się, jak łatwo możesz ogrodzić dom lub stworzyć idealny ogród.
Kliknij na rotator na stronie głównej i skorzystaj z przewodnika „ABC ogradzania”, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez świat ogrodzeń - od pomysłu na idealne ogrodzenie po jego montaż.

Znajdziesz w nim praktyczne podpowiedzi ułatwiające stworzenie własnej koncepcji, linki do konkretnych rozwiązań pogrupowanych tematycznie, pomoc w zaprojektowaniu kompletnego systemu.

Przykład: jeśli szukasz dekoracyjnego ogrodzenia, wszystkie rozwiązania firmy Betafence w tej kategorii znajdziesz pod jednym linkiem.


 


 
Daj się zainspirować naszymi pomysłami

W zakładce INSPIRACJE podajemy mnóstwo pomysłów wykorzystania produktów firmy, także w niekonwencjonalny sposób. Każda inspiracja opatrzona jest odnośnikami do wykorzystanych w niej produktów.

Przykład: w inspiracji o antracytowym ogrodzeniu umieściliśmy linki do wszystkich produktów dostępnych w tym kolorze. Wystarczy jedno kliknięcie, by przyjrzeć się z bliska wybranemu z nich.

Bez problemu odszukasz potrzebny produkt

Znalezienie wymarzonego ogrodzenia zajmie Ci tylko chwilę. W zakładce PRODUKTY posegregowaliśmy karty produktowe w odpowiednie kategorie i obszary zastosowań.

Przykład: w kategorii OGRODZENIA Z PANELI zgromadziliśmy tylko systemy panelowe. Nie tracisz czasu na poszukiwanie swojego ogrodzenia wśród systemów, które Cię nie interesują.


 
 
 
Szukasz kompletnego systemu ogrodzeniowego? Wskażemy Ci odpowiedzi!

Karty produktów ułatwiają skompletowanie systemu ogrodzeniowego. Znajdziesz w nich:
  • dokładne informacje, które produkty tworzą kompletne ogrodzenie,
  • linki do stron z tymi produktami,
  • odnośniki do inspiracji z wykorzystaniem produktu, plików CAD, instrukcji samodzielnego montażu.
 
Przykład: w karcie paneli Bekafor Prestige umieściliśmy linki do pozostałych produktów wchodzących w skład kompletnego systemu - słupów Bekaclip, furtek Bekafor Prestige oraz bram dwuskrzydłowych Decofor.
 
 
 
Zaprojektuj swoje ogrodzenie

Program BetaStudio dostępny na stronie głównej umożliwi Ci wizualizację wybranego przez Ciebie systemu. Zobacz jaki osiągniesz efekt, by mieć pewność, że odpowiada on Twoim oczekiwaniom.

Jak korzystać z pogramu BetaStudio?
Wyrysuj swoją działkę, dom, elementy wygrodzenia. Wybierz typ ogrodzenia dla każdego boku działki i wygrodzeń, zaplanuj położenie bramy i furtki, oraz ich rodzaj. Twoje ogrodzenie zostanie zwizualizowane. Otrzymasz także listę wykorzystanych produktów i szacunkową cenę ogrodzenia. 
 
 
Samodzielny montaż? Z naszymi instrukcjami dasz radę!
Zebrane w jednym miejscu instrukcje zobrazują Ci samodzielny montaż najbardziej popularnych systemów. Znajdziesz w nich także odnośniki do wszystkich produktów użytych do zamontowania ogrodzenia.

Przykład: w instrukcji stawiania murków gabionowych z paneli Zenturo dodaliśmy odnośniki do paneli Zenturo i Zenturo Super oraz słupów Zenturo, niezbędnych do prawidłowego montażu.
 

 
 
Pobierz katalogi za darmo

Pogrupowaliśmy tematycznie katalogi PDF z kartami produktów, instrukcjami montażu, gotowymi rozwiązaniami w zakresie grodzenia konkretnych obiektów. Z katalogów możesz korzystać online lub pobrać je za darmo.
 
 
Znajdź dystrybutorów i montażystów z Twojej okolicy

Funkcjonalna wyszukiwarka dystrybutorów i montażystów pozwoli Ci szybko nawiązać kontakt z profesjonalistami w Twoim rejonie.

Zadaj pytanie ekspertowi

Za pomocą formularza kontaktowego możesz w każdej chwili zadać pytanie ekspertowi w dziedzinie ogrodzeń. Żadnego nie pozostawimy bez odpowiedzi.

www.ogradzamy.pl - zapraszamy do zwiedzania.

Zobacz prezentację BetafenceGaleria:


powrót


Odwiedzono: 4328 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 6 Marca 2012

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u