Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Jeśli farba, to tylko inteligenta

13 Grudnia 2017

CIQ, farba o właściwościach termoizolacyjnych, to zupełna nowość na rynku. Zimą zatrzymuje ciepło, a latem ogranicza nagrzewanie w domu.  Do tego doskonale kryje, tworząc bardzo trwałe powłoki    o przedłużonej trwałości. CIQ - farba wyprodukowana przez Polifarb Kalisz to prawdziwa innowacja.

 

CIQ to zaawansowana technologicznie farba termointeligentna bardzo wysokiej jakości. Tym, co zdecydowanie odróżnia CIQ od farb dostępnych na rynku, są termoizolacyjne właściwości tego produktu.  Dzięki zastosowanemu w niej nowemu systemowi mikrosfer, farba CIQ ma bardzo wysokie zdolności odbijania promieniowania cieplnego - a to sprawia, że produkt zatrzymuje ciepło zimą i ogranicza nagrzewanie pomieszczenia latem.  CIQ najskuteczniej spośród farb dostępnych na rynku, izoluje ściany budynku - ściana pokryta farbą CIQ odbija aż do 95% promieniowania cieplnego. Termoizolacyjne właściwości farby przekładają się na zauważalną oszczędność kosztów ogrzewania domu.

To jednak nie wszystkie zalety tego produktu. Nowa farba CIQ doskonale kryje, tworząc na ścianach  i sufitach wyjątkowo trwałe powłoki o przedłużonej żywotności, odporne na wielokrotne zmywanie, a także na grzyby i pleśń. Dodatkowo jest prosta w użyciu - bardzo łatwo rozprowadza się na ścianie,               a pomalowana nią powierzchnia staje się przyjemna i ciepła w dotyku. CIQ wyróżnia również doskonała elastyczność, która ogranicza powstawanie rys i pęknięć. 

Farba występuje w białym kolorze, można ją jednak barwić przy użyciu dostępnych pigmentów, co nie wpływa na jej właściwości. CIQ to farba przyjazna zdrowiu i środowisku - jest produktem ekologicznym.

Więcej na www.termointeligentna.pl 

Gdzie kupić? farbyspecjalistyczne.pl/produkt

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 957 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 13 Grudnia 2017

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u