Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Masa szpachlowa do drewna - do napraw i renowacji

23 Listopada 2016
Nawet największa dbałość nie zapewni drewnianym elementom wykończeniowym i dekoracyjnym nieśmiertelności. Materiały z naturalnego surowca prędzej czy później staną się ofiarami upływającego czasu i intensywności eksploatacji. Ubytków, pęknięć, odbarwień czy rys na powierzchniach drewnianych często samym szlifowaniem wyeliminować się nie da, ale jest na nie sposób...

Akrylowa masa szpachlowa marki Dragon to produkt, który powstał z myślą o naprawie i renowacji: parkietu, mozaiki parkietowej, listew przypodłogowych, boazerii, mebli, drzwi oraz okien. W swoim składzie zawiera 85% drewna naturalnego. Odporne na kurczenie i pękanie spoiwo charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, a dodatkowo łatwo się nakłada. Przy jego aplikacji pomocna będzie szpachelka, która pomoże w dokładnym rozprowadzeniu preparatu.
 
Warunkiem prawidłowego związania składników jest odpowiednio przygotowane podłoże -suche i nielakierowane. Czas schnięcia w temperaturze pokojowej wynosi około 2h przy ubytkach o głębokości poniżej 5mm. Proces ten wydłuża się, gdy głębokość szczeliny jest większa, wtedy trzeba ją wypełniać warstwami. Po wyschnięciu masa szpachlowa imituje strukturę drewna, dlatego można ją z łatwością piłować, szlifować, lakierować i malować. Jest dostępna w dziesięciu wariantach kolorystycznych (biała, dąb ciemny, dąb jasny, heban, jesion, mahoń, modrzew, orzech, sosna, świerk).
 
INFORMACJE TECHNICZNE:
Produkt: Masa szpachlowa do drewna
Producent: Dragon Poland
Temperatura nakładania: >10oC
Czas schnięcia: ok. 2h przy grubości <5mm, pełne schnięcie 24h
Wydajność: 1,4 m2/kg przy grubości warstwy 1mm
Zastosowanie: drewno, parkiet, mozaika parkietowa, listwy przypodłogowe, meble, drzwi, okna
Opakowanie: 250 gr
Dostępne kolory: biała, dąb ciemny, dąb jasny, heban, jesion, mahoń, modrzew, orzech, sosna, świerk
Cena brutto: ok. 9,00 zł

Więcej informacji: www.dragon.com.pl
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1258 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 23 Listopada 2016

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u