Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

"Gaumardżos" - smak prawdziwej Gruzji w ebooku!

6 Czerwca 2011
Anny Dziewit-Meller i Marcina Mellera nie trzeba chyba nikomu przedstawiad. Ona - utalentowana muzycznie dziennikarka, śpiewająca w zespole Andy. On - znany prezenter i dziennikarz. Łączy ich miłośd nie tylko do siebie nawzajem, ale i do Gruzji. Owocem tej miłości, do kraju odległego i dla wielu Polaków wręcz egzotycznego, jest książka "Gaumardżos. Opowieści z Gruzji

To jest Gruzja! Pełna smaków, zapachów, wyjątkowej muzyki, iście bajkowych krajobrazów, niezwykłych i życzliwych ludzi, niezliczonych anegdot towarzyskich. W tą niezwykłą podróż zabierają nas autorzy Anna Dziewit-Meller i Marcin Meller. Opowiadają jak podróżowali od gór po morskie wybrzeża, biesiadowali podczas tradycyjnych uczt, rozmawiali o radościach i kłopotach... Opowiadają o tym skąd w Gruzinach głęboko zakorzeniona duma? Jak radzą sobie kobiety w świecie macho? Na czym polega tamtejszy nienachalny stosunek do punktualności? Gaumardżos jest o „radości życia i sztuce świętowania”, ale mnóstwo w niej gruzioskiej współczesności i historii, naznaczonej m.in. okrutną wojną na Kaukazie. Świetnie się czyta!
 
„Gaumardżos” to literatura dla zapalonych podróżników, ale też dla wszystkich tych, którzy mimo zbliżających się wakacji nie będą mieli okazji wybrad się na wymarzony urlop – wystarczy wygodnie usiąśd w fotelu z ebookiem w dłoni i zatopid się w marzeniach. Ebook Mellerów to mieszanka smaków i zapachów gruzioskiej kuchni, zapierających dech w piersiach widoków, historii śmiesznych i wzruszających, kultury i zwyczajów – tak różnych od naszych, polskich, a jednocześnie niezwykle fascynujących.
 
Ebook wydawnictwa Świat Książki w formacie PDF oraz audiobook od 18.05.2011 r. dostępny jest w sieci dystrybucji Virtualo – m.in. na empik.com, gandalf.com.pl, amazonka.pl. W najbliższym czasie pojawi się również książka w formacie EPUBGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1567 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 6 Czerwca 2011

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u