Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Budują i… gotują! Poznaj przepisy testowane przez Superdekarzy.

19 Listopada 2020
Skąd czerpią swoją supermoc najlepsi wykonawcy dachów w Polsce? Tajemnicą jest wyśmienita kuchnia i ulubione dania, którymi podzielili się z organizatorami programu branżowego i portalu SUPERDEKARZ.PL. Tak powstała limitowana edycja książki „Przepisy testowane przez Superdekarzy”, która właśnie bezpłatnie pojawiła się w internecie.
 
 

Sukces wydanej latem książki „SuperKids gotują. Przepisy testowane przez dzieci”  sprawił, że przepisami zechcieli podzielić się rodzice i dziadkowie młodych kucharzy. Choć na co dzień dekarze układają dachy i zarządzają firmami budowlanymi, jako uczestnicy programu SUPERDEKARZ mają sporo poczucia humoru i angażują się w akcje, które odrywają ich od codziennych spraw. Tym razem założyli wraz ze swoimi partnerkami fartuchy kuchenne, upominki na Dzień Dekarza, i przesłali przepisy na dania, które lubią jeść lub które są ich kulinarną specjalnością. Na pamiątkę otrzymali pamiątkowy egzemplarz albumowego wydania książki.
 
- Przepisy pochodzą z różnych regionów Polski oraz z krajów, które kulinarnie urzekły dekarzy i ich rodziny – mówi Małgorzata Lasota, Koordynator programu SUPERDEKARZ. – Praca w trudnych warunkach atmosferycznych i na wysokości wymaga sporej dawki zdrowia, które zaczyna się na talerzach dekarzy. Wiemy, że wspólne gotowanie i zdjęcia przyniosły autorom przepisów wiele satysfakcji. Mamy nadzieję, że z bezpłatnego wydania książki w internecie skorzystają Ci, którzy w długie jesienno-zimowe wieczory poszukują inspiracji na nowe dania w swoim codziennym lub odświętnym menu, do czego serdecznie zachęcamy!
 
Inspiracją do stworzenia zbioru „Przepisów testowanych przez Superdekarzy” jest hasło XII edycji programu SUPERDEKARZ, zrzeszającego niemal 1000 najlepszych dekarzy w Polsce – Koneserzy Dobrego Smaku. Ten największy w kraju program dla wykonawców dachów od 13 lat proponuje szereg działań dla dekarzy – w tym szkolenia, rywalizację zawodową czy wsparcie techniczne, ale również wiele aktywności dla partnerek, dzieci i wnuków uczestników programu. Portal SUPERDEKARZ.PL stanowi z kolei centrum informacji o budowie i konserwacji dachów dla osób, które planują budowę lub są posiadaczami własnego domu.
Inicjatorem i patronem programu jest firma BMI Braas Polska, wiodący na rynku producent zintegrowanych systemów dachowych. 
 
Bezpośredni link do książki:
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1601 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 19 Listopada 2020

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u