Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Dębickie Kino Letnie - pierwsi zwycięzcy z nagrodami od Śnieżki

7 Sierpnia 2017
Za nami półmetek letnich seansów organizowanych w zabytkowym parku przy Domu Kultury Śnieżka. Na każdą z lipcowych projekcji, podczas których emitowano francuskie komedie, przychodziło średnio 200 widzów.

Na ostatnim pokazie wyświetlona została komedia pt. "Żona doskonała", ale nie tylko film wywołał uśmiech na twarzach widzów. Koniec lipca był również okazją do podsumowania konkursu organizowanego podczas seansów przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA. Główną wygraną były śnieżkowe produkty - jak stwierdziła jedna ze zwyciężczyń - idealne na wakacyjny remont. Trzeba było jedynie zaskoczyć jury kreatywnością i odpowiedzieć na jedno proste pytanie: "Jaki kolor mają twoje wakacje?". Trzech najbardziej pomysłowych uczestników nagrodzono farbami z katalogu Śnieżki.
 
Całe przedsięwzięcie, organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, trwać będzie do końca wakacji, w każdy piątek o godzinie 20:30. Zobaczyć będzie można m.in. takie filmy jak: "Zatrzymać", "Parking" czy "Zdjęcie". Wstęp na projekcje jest darmowy, a w przypadku niesprzyjającej aury filmy będą wyświetlane w Sali Domu Kultury Śnieżka.

Serdecznie zapraszamy! 

Zachęcamy również do obejrzenia relacji z ostatniego seansu:
 
 Galeria:

powrót


Odwiedzono: 1116 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 7 Sierpnia 2017

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u