Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kino Letnie z nagrodami w Dębicy

14 Lipca 2017
Wakacyjne piątki przebiegają w Dębicy pod znakiem Kina Letniego. Organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury filmowe przedsięwzięcie ponownie wsparła Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA. Na widzów czekają nie tylko wygodne leżaki, lecz także konkurs z kolorowymi nagrodami.

W Dębicy ponownie wystartowało Kino Letnie organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury. Projekcje odbywają się w zabytkowym parku przy Domu Kultury Śnieżka, przy ul. Bojanowskiego. Lipiec należy do komedii francuskich, a w sierpniu wyświetlane będą najlepsze filmy z 2016 i 2017 roku. O tym, że inicjatywa cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów świadczy fakt, że już pierwszy seans zgromadził około 200 kinomanów.

Podobnie jak przed rokiem, inicjatywę wsparła firma Śnieżka, która poza wygodnymi leżakami zapewnia widzom konkursowe emocje. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy wypełnić kupony rozdawane przed projekcjami, udzielając kreatywnej odpowiedzi na "kolorowe pytania". Na zwycięzców czekają produkty na wakacyjne remonty, a na wszystkich uczestników wiele niespodzianek.
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.sniezka.pl.


Śnieżka i MOK zapraszają do filmowego relaksu pod chmurką! Zobacz relację z pierwszego seansu:
https://www.youtube.com/watch?v=Qu3v492GAbo
Galeria:
powrót


Odwiedzono: 1323 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 14 Lipca 2017

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u